Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek baj ha egy gyermek...

Szerintetek baj ha egy gyermek a szandált zoknival hordja?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi hogy adjak a gyermekemre zoknit, márkás szandihoz jó időben (nyáron? Illetve már elkezdheti hordani a szandit zoknival? Nem ciki ha zoknival hordja?
2011. máj. 9. 13:54
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
96%
természetesen nem ciki.Fiam már most szandálcipőben jár zoknival
2011. máj. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem nem ciki. Gyerkrol van szo. A lanyom is igy hordta a szandit meg tavaly is, 5 evesen, es a most 1 evesemre is adni fogok.

Amugy a belinkelt zokni, nem sima zokni, mert nincs sarka, es labfeje - legalabbis en igy latom.

Engem is erdekelne, hol lehet ilyet kapni.

Kedves valaszolo, elarulnad?

2011. máj. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
57%

Csak a felnőtteknél ciki!!! :D Én is rosszul vagyok a látványtól, ha felnőttről van szó, akár férfiről, akár nőről van szó.

Gyerekeknél teljesen természetes. Lányom 1.5 éves, azt hiszem nálunk is lassan beköszön a zokni+szandi szezon. :D

2011. máj. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
63%

Nehogy már egy gyereknél az legyen a szempont, hogy divatos-e... Pláne, hogy kiemelted, márkás szandi...


Én nem azért veszek a gyereknek márkás, vagy drága szandit, mert az a trendi, hanem mert esetleg az jó a lábának. De ha a márkás gagyi, mert mondjuk belül is műanyag, akkor meg sem veszem, mert úgy esélytelen nyáron ráadni zokni nélkül. Amit akkor azért teszek, mert meleg van nagyon. Tavasszal pedig azért adok rá jó időben szandit zoknival, hogy ne süljön meg szegény lába a sport cipőben. Nem ez a legfontosabb? Hogy neki komfort érzete legyen?

2011. máj. 12. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
44%

Egyetértek, felnőttön ciki, gyereken egyáltalán nem. Sokat látok ilyet a játszótéren, eddig fel sem tűnt hogy ronda lenne.

Én is szoktam a lányokra adni ha még nincs olyan meleg, hogy pucéran legyen a lábuk, de a zárt cipő már túlzás lenne. Nyáron akkor is, ha reggel korán indulunk és még hűvös van, aztán napközben levehetik.

2011. máj. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
A belinkelt kepen en azt olvasom hogy ez eredetileg arra valo hogy a baba zoknijat fent tartsa a laban. Szoval gondolom hogy ne csusszon le. De magaban is biztosan jol hasznalhato.
2011. máj. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
43%

Milyen érdekes pontozás alakult ki itt:)


Éljen!!!

2011. máj. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
47%

mar volt hasonlo kerdes meg nyaron, akkor sem ertettem, miert lenne ciki?!

a fiamra csak ugy adom, egyreszt nem pülled be a lába, masreszt nem dorzsoli ki a labat (jo, lehet amugy se dorzsolne, de nekem valahogy az a normális, hogy szandi-zokni).


szoval valaki magyarazza el, miert nem "menő" a szandal zoknival (egyebkent felnott vagyok, van szandalom, es kimondottan zoknival viseltem mindig, kenyelmetlennek talalnam zokni nelkul felvenni. és abszolut nem erzem, hogy ettol ciki lennek) (hozzatartozik, ahogy a gyerekem csak salust hord, en csak josef seibelt, ami nem olcsó, de evekig el tudom nyuzni. turibol valasztok siman ruhat nekem, meg a gyereknek, de valahogy cipobol mindig a legjobbat, ez olyan elvi dolog.) a ferjem nagy nehezen ravette magat a szandalra, par eve, o nem mindig hord zoknit hozza, hol igen, hol nem, de abszolut nem erzem cikinek, amikor zoknit huz hozza, sot, szerintem jobb ferfiban is.

2012. jan. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
83%

"Gondolj bele, ha nincs rajta zokni, beleizzad a lába, por, kosz minden rászáll, és legközelebb tiszta lábbal újra ebbe bújik bele?"


Miért, a felnőtt szandál nem így működik?


Egyébként nem ciki, de eddig mindig sikerült jó minőségű szandált venni, ami nem törte fel a lábát. Ezért zokni csak akkor volt rajta, ha reggel még nagyon hideg volt.

2016. júl. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
74%

Nálunk sem törte fel a szandál sosem a lábát, bőrből van, hajlik a talpa, puha. Izzadni nem izzad neki, hiszen éri a kellemes hűs szellő minden lépésénél. Én popsitörlővel törlöm át, homokozóhoz pedig leveszi a szandált. Zoknival még nem volt a lábán, szerintem akkor értelmét veszti a szandálsága, hiszen pont az lenne a lényege, hogy szabadon legyen a lábának a nagyrésze. Van zárt orrú szandálja is, és zárt vászoncipője is, attól függ melyiket adom rá, hogy hova megyünk és milyen az idő.


Ettől függetlenül olyan sokféleképpen öltöztetik a gyerekeket, hogy cikinek nem mondanám, csak feleslegesnek.

2016. júl. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!