Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 39 fokos lázas gyerekhez...

39 fokos lázas gyerekhez kijön a gyerekorvos ha felhívom rendelési időben?

Figyelt kérdés
Ugyanis nem akar moccanni lefelé a láza a hároméves gyerekemnek.Borogattam, ülőfürdőztem, kapott 10 ml Nurofent.És kapott egy 120 as Nurofen kúpot.Felhívtam az orvost,)nem akihez tartozunk, hanem a helyettesítőt mert a miénk szabin van.(a mi orvosunkkal telefonon beszéltem)Szóval felhívtam, és azt mondta hozzam be a rendelőbe és várjam ki a sorom a gyerekkel.Mondtam neki, hogy teli van a gyerek borogatással, gyógyszerekkel, és így is 39 fokos a láza a gyereknek.tegnap 5 óra óta szinte alig tudtam levinni 38 alá a lázát.Nagyon makacs vírust nyelt be.Nem taknyos köhög csak láz van.Szóval ahogy felhívtam az orvost és megtudta, hogy nem oda tartozom,azonnal kötekedett,hogy mit képzelek jöjjünk be.De kérem a gyerekem fekszzik, nyeklik nyaklik, nem lehet mozgatni ha nem akarom, hogy 40 re felmenjen.Ráaadásul én is beteg vagyok.(mozgásszervi betegség,lehet, hogy kórházba is be kell evvel feküdnöm a közeljövőben))Nincs autónk,babakocsit már eladtuk,orvos messzi van, nagyon lázas a gyerek,tényleg ilyenkor nem jön ki az orvos??? Vidéken lakunk taxit nem hívhatok.Most várjam meg amíg lemegy a láza és ha napokig nem megy le?Szóval én ezt nem értem, hogy miért nem jön ki az orvos, ha szükség lenne rá.Felétek ez, hogy működik?Tényleg nem jön ki az orvos, ha a gyerek nem mozdítható?
2011. máj. 6. 12:39
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Szerencsére jobban lettünk aludt egyet délután orvos előtt, és utána már csak 37 fokos volt ezidáig.Remélem nem lesz már magasabb.Sétáltunk is egyet.Közben már 5-ször ment a hasa,ugyhogy mint kiderült hasmenéses vírus.Az első 24 órában 39 fokos láz,most meg a hasmenés.Normaflort kell szednünk, és nem kapott mást.Meg vigyázni kell, hogy ki ne száradjon, sokat kell inni.a lázat mintha elvágták volna, remélem éjszaka sem megy már fel olyan magasra mint az első napban.Most már megnyugodtam!:)(kopp, kopp)
2011. máj. 6. 18:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!