Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy lehet egy 20 hós gyerek...

Hogy lehet egy 20 hós gyerek szemébe csöppenteni?

Figyelt kérdés
Kislányomnak kötőhártya gyulladása van és 6* kell cseppenteni a szemébe, viszont nem tudom hogyan kéne? Nem marad fekve, a szemét is összezárja, így viszont igen nehéz! Vmi ötlet??
2011. máj. 3. 07:18
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Ma már nem kellett fölé térdelnem (azért hadakoztunk!) és a szemzugos ötlet nagyon jó volt, köszi!!! :-)

Igen, én is olvastam, hogy még meg is vakulhat vki, ha nem kezeli rendesen! Ma egyébként szép a szeme, nem váladékozik, nem könnyezik, viszont tök piros lett a szemhéja. Lehet azért mert tegnap kicsit nyúztam?? Jaj, milyen barbár vagyok... :-(

Köszi a válaszokat!

2011. máj. 3. 15:07
 12/13 anonim ***** válasza:

nekem is pont most lett kötőhártyás a fiam, eddig még nem volt sose, három éves mult. nekünk 5xkell cseppenteni- mama lefogja és szétfeszítem a szemét, cseppentek, ő üvölt.

Fél perc- nem lehet vele megbeszélni, mintha az életéért küzdene...

a szeme nem hiszen, hogy a te nyúzásodtól lett pirosas- nálunk is ilyen volt- már mielőtt csepegtettem volna neki a szemébe- gondolom a gyulladás- váladékozni már nem váladékozott egy nap után- de még neki is piros.

szombaton kezdődött, hétfőn kaptuk a cseppeket- még midig piros- de csak holnap estig kell csepegtetni.

azért szépen javul neki ahogy én látom- hétfőn még tiszta dagadt volt a szemhéja is.

Gyors gyógyulást nektek is!

2011. máj. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Nekünk is szombaton kezdődött, de tegnap a doki határozottan mondta, hogy 5 napig kell csöpögtetni. Már neki is szép, de viszket még.

Így estére már elég sokat kellett vele "tornázni" és annyira rafkós, hogy már ki sem nyitja a szemét, úgy tapogat ki és bújik hozzám, pedig kb. 5 percig fekszik - és bömböl - csöppentés után! :-(Remélem így is megy vmi a szemébe!

Nektek is jobbulást! :-)

2011. máj. 3. 22:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!