Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikortól lehet azt a bizonyos...

Mikortól lehet azt a bizonyos lábbal hajtós "kismotort" használni, amin minden kisgyerek hajtja magát az utcán?

Figyelt kérdés

A kisfiam egy hónapja indult el, elég stabilan jár. Borzasztóan eleven kissrác, ezért szeretnék neki valami újfajta mozgáslehetőséget is biztosítani. Lassan jön a jó idő, így erre a kismotorra gondoltam.

Nem túl korai, ha még csak egy hónapja jár? (Amúgy is elég "fiatal" még, most lesz 11 hónapos.) Nem okoz semmilyen kárt, ha ilyen hamar ráültetem? (Arra gondolok, hogy például a bébikomp is egészségtelen.)

Ti mikor ültettétek rá először a kisgyereketeket? Mennyi idős volt akkor és mennyi ideje járt már?


2009. márc. 7. 08:28
 1/3 anonim válasza:
100%
Bátran ráültetheted, ha nem tetszik neki ugyis leakar szállni róla. Én már 10hónapos korában odaadtam neki, de csak 3-4 hónap múlva kezdett el vele rendesen menni. Nem okozol vele kárt csak előnyére válik.Igaz neked nem, mert eszi a cipőket, de erre is van megoldás.
2009. márc. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem nem egészségtelen ültesd csak rá. A fiam imádja pedig még csak 8 hónapos, most tanult meg egyedül menni, de már előbb tudott motorozni.
2009. márc. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Sztem ahogy egy kicsit stabilabban áll, már ráteheted. Imádni fogja, és ha megtanulja hajtani magát te is szeretni fogod, mert lehet ám vele repeszteni:) és sokkal hamarabb vége a bevásárlásnak. Az én kisfőnököm 7, de ha nem látjuk még most is ráül és nosztalgiázik.
2009. márc. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!