Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Aki emeleten lakik:nálatok...

Aki emeleten lakik:nálatok van ablakzár?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 28. 00:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Tetőtérben lakunk. Még nincs. De lesz. A tetőtéri ablakok ha nyitva is vannak, kifixálhatók, a gyerek nem tud rajta se kiférni, se kibújni. A nagy ablakok kilincsét még nem éri fel.. khmm..persze némi logika és a kisszék segítségével megoldaná... 2,5 éves.


Döbbenet, ami ezzel a 2 éves kislánnyal történt, a 9. emeletről... :(((

2011. ápr. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%
NIncs, de már leteszteltem, hogy ki tudja-e nyitni. Régi panelablak, és annyira szorul, hogy még nekem is erő kell hozzá, hogy kinyissam.
2011. ápr. 28. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nálunk ablakok nincsenek, csak hatalmas erkélyajtók, s még nincs rajtuk zár. De két hete ki tudja nyitni az erkélyajtókat, így hétvégén lett kicserélve a korláttakaró (vízszintesen vannak az eredeti korláton az "oszlopok", így simán mint egy lépcsőn fel tudna mászni, s most, hogy már egyedül is ki tud menni, lefedtük, illetve lecseréltük a régit). Az ajtózár pedig már készül.

Ja és az erkélyen nincs semmi, amit oda tudna tolni a korláthoz és felmászhatna rá.

Sajnálom a kislányt, s belegondolni sem merek a rá vigyázó nagyszülő gondolataiba.

2011. ápr. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
24%
Nincs, de nem is tartom szükségességét, mert figyelek a gyermekemre!
2011. ápr. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs. Erkélyünk nincs, az ablakokat nem éri fel. Előttük meg nincs semmi, amire esetleg fel tudna mászni.
2011. ápr. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs, de az ablakok magasan vannak, nem éri el. Viszont az erkély ajtót i tudja nyitni, azokra szereltünk fel.
2011. ápr. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Milyen ablakzárt használtok?
2011. ápr. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm, hogy le lettem pontozva azért, mert azt írtam, hogy figyelek a gyermekemre! Gondolom itt az lenne a természetes válasz, hogy hogyne lenne, meg fiókzár, konnektorvédő, csúszásgátló, kutacsvédő, gyermekpóráz és még egy csomó védelmi eszköz, ami a mi gyermekkorunkban nem volt, mégis felnőttünk.. A kislány esetében felelőtlenségről volt szó, ha figyeltek volna a gyermekre, akkor meg sem történt volna.
2011. ápr. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó, én ugyan nem pontoztalak le, (nem is érdekel a pontozás), de szerintem azért nyomtak piros kezet a válaszodra, mert nagyon arrogánsnak tűnik, és indokolatlanul kioktató a stílusa.:(

Tudod mindenki figyel a gyerekre, de nem mindenki viszi magával pl. nagywc-zni, pedig a legtöbb embernél ez alapvető szükséglet, és kb. másodpercek alatt lehet gond. Így a figyelek a gyerekemre megjegyzés fellengzős, és nem is nagyon tartom valószínűnek, hogy minden egyes másodpercben ott tudsz lenni, azt nézve, hogy mit csinál. (bocsánat ha tévedek - csak nem hiszem, hogy bármit is lehet úgy csinálni, hogy valóban egyetlen másodpercre sem vagytok akár csak külön helyiségben a gyerekkel)


Biztos vagyok benne, hogy nagyon figyelmes vagy, csak arra próbáltam rávilágítani, hogy miért is kifogásolhatták a válaszodat.


Amúgy meg minek foglalkozol a pontozással? Hiszen nem tetszhet mindenkinek, amit csinálsz. Egyszerűen hagyd figyelmen kívül.

2011. ápr. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!