Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen szandált v. cipőcskét...

Milyen szandált v. cipőcskét adtok 2 éves kisfiatokra idén nyáron és most?

Figyelt kérdés

Szeretnék divatosat venni, nem babás jellegűt, hanem olyan vagány szandál félét, nincs elképzelésem ez ügyben. Segítenétek?

Eddig next tornacipőcskében járt tavasszal.

Sokat szaladgál és motorozik a kisfiam, olyan kellene, ami kényelmes is.

Köszi a tippeket!


2011. ápr. 27. 15:31
 1/4 fotucsok ***** válasza:

Én superfittet vettem a két éves kisfiamnak cipőből is és szandiból is, és maradok is a márkánál. Nem azt néztem, hogy divatos legyen, hanem, hogy egészséges, és szuperhajlékony a talpa. Ezt egy ortopédus szakorvos fejlesztette ki a saját kisfiának, és így indult útjára a márka... elvileg. Az biztos, hogy az egyik legjobb, és mindemellett szerintem egész vagányak is

Bár elég drága, Martfűn a gyár boltjában, egész jó árban lehet hozzájutni. Bolti ára kb 10-12.000 Ft


[link]

2011. ápr. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Most egy Bobby Shoes edzőcipője van. Szandi még nincs. Az kehet, hogy Siesta lesz. (kaptunk vásárlási utalványt, így azt veszek majd belőle)
2011. ápr. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Tegnap elmentünk körbe nézni, hát nem lesz egyszerű a vásárlás... De a superfit-ben tényleg vannak szépek. Siestát nem nagyon láttam ebben a méretben.

2011. ápr. 28. 10:39
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia


Az én kislányomnak mindig superfitet veszek télen nyáron!

És a sógórnőmnek van nem hordott superfit kisfiú szandija! És jó áron is adja!

2011. ápr. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!