Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Allergia esetében milyen...

Allergia esetében milyen módszerek vannak az enyhítésre?

Figyelt kérdés
Kisfiam 2 éves elmúlt, és nagyon folyik a könnye mindkét szeméből és az orrát is percenként kell fújni. Orr sprayn kívül nem tudok adni mást, de az legalább segít, hogy kapjon levegőt.Esetleg tudna valaki tanácsot adni, hogy hogyan könnyítsek rajta? Nagyon kellemetlen Neki, el tudom képzelni. :( Várom a válaszokat!
2011. ápr. 19. 21:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Én akkor vagyok igy ha nyillik valami.A szememet hidegvizes rongyal,vagy papirzsepivel szoktam törölgetni,az használ valamit.Az orrom elé is jól kitekert hidegvizes rongyot teszek egy pár percig,azon keresztűl veszem a levegőt.Nekem megszünteti egy kis időre a tüsszögést,meg a szemkönnyezést.A semmitől jobb megoldás.
2011. ápr. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!