Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor kell beíratni a Fiam ha...

Mikor kell beíratni a Fiam ha szeptemberbe megy oviba?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 16. 21:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Pont ma mentünk el az ovi mellett (Nyíregyháza), ki volt írva, hogy a 2011/12-es évre a beíratás május 3-4-5-én lesz a lakhely szerinti oviban.

De szerintem nem mindenhol ugyanakkor zajlik. Az a legbiztosabb ha felhívod őket és megkérdezed.

2011. ápr. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Április-május hónapokban van általában.
2011. ápr. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Óvoda válogatja. Nálunk március végén voltak a beiratkozások.
2011. ápr. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mostanság. Nálunk mindenhol 18-20-a között van a beiratás, most, áprilisban. Mondjuk én megszívtam, mert azt gondoltam én naiv, hogy ha pénteken odamegyek jelentkezési lapért, és leadom jövő hétfőn (azaz holnap), akkor fel is veszik, de mondták a kiszemelt oviban, hogy már nincs hely. Úgyhogy pénteken rohangáltam, mint a mérgezett egér, hogy valamelyik környékbeli oviban találjak helyet, de még ott sem mondták biztosra a dolgot. Hát nem tudom, mit csinálok, ha nem veszik fel sehova a környékre, a város másik végébe vinni minden reggel elég durva lenne (pláne kocsi nélkül).
2011. ápr. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hivd fel azt az óvodát ahova körzetileg tartoztok!Már lehet hogy volt beiratkozás!!Nálunk már lezajlott 2 hete.(Baranya megye)
2011. ápr. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok köszi a válaszokat, most jártam utána folyamatosan van szerdára kaptam időpontot.
2011. ápr. 18. 09:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!