Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tényleg igazat mondott a...

Tényleg igazat mondott a dadus, vagy csak a több pénz lehetősége miatt mondta?

Figyelt kérdés

Múlt héten voltunk (magán)bölcsi látogatáson.

Úgy terveztük,hogy heti 2 napot fog járni a kislányom.

Több okból is: imád gyermek közösségben lenni,szokja a rendszerességet,ott sokat tanulhat a társaitól,nekem lesz időm a főiskolára is készülni és behozni a háztartásbeli lemaradást.


Mivel ez magán bölcsöde,fizetni kell érte. Ezért van,hogy annyi napra megy,amennyire szeretnénk beadni.


Mi 2 napra szeretnénk,mert alapvetően azt szeretném,ha többségében velem lenne,én tanítgatnám,én foglalkoznék vele, mindig sok programunk van közösen is.


Erre,azt mondta a dadus (bölcsödevezető),hogy nem ajánlja a heti 2 napot,minimum!!! 3 napot javasol,mert azt könnyebben megszokják a gyerekek (állítólag ez a tapasztalat). Mivel akkor a munkanapokon többséget élvezne a bölcsis napok száma.


Én továbbra is ragaszkodnék a 2 naphoz maximum,de azért érdekelne,hogy más mit gondol erről.


2011. ápr. 12. 16:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Sógornőm fia két napot jár, hamar megszokta nem volt vele gond. De ha a dadus javasolja lehet a 3 napban valami...
2011. ápr. 13. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én úgy vinném, hogy Hétfőn-Szerdán-Pénteken bölcsi, Kedden-Csütörtökön-hétvégén otthon.
2011. ápr. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A rendszeresség a lényeg. Nálunk is mondják, hogy elszoknak a gyerekek ha hosszabb ideig nem jönnek, és ez állami bölcsi. Itt pont emiatt nem szeretik ha hiányoznak, főleg az elején a beszoktatás alatt.
2011. ápr. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!