Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Három éves kisgyereket lázasan...

Három éves kisgyereket lázasan levinnél levegőzni, játszótérre?

Figyelt kérdés
Tegnap lázasan ébredt, azóta 4-5 óránként, ahogy elmúlik a lázcsillapító hatása belázasodik. A lakásban már nem igazán tudok mit kezdeni vele, mert épp jól van.
2011. ápr. 11. 15:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a védőnő illetve a Heim Pál kórházban is, hogy lázasan még levegőzni sem szabad! Majd, ha lement a láza, akkor igen!
2011. ápr. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Köszönettel 2 napja fertőzte meg az én 20 hónaposomat egy ilyen beteg 3 éves. A nagyobbik fogdozta a kezét, puszilgatta. Tiszta rendes családnak látszottak...


Csak épp anyuka felejtette el közölni, hogy fertőző beteg a gyereke. Ugyan miért is ne legyen nekem is beteg, had legyek éjszakánként ébren, had kelljen gyógyszereznem az enyém is, had legyen nyügös stb.


Gondolkodj! Gyerekek közé NE VIDD!

2011. ápr. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Egy lázas gyerek a háta közepére sem kívánja a sétálgatást. A láz miatt hírtelen megszédülhet, mert nagyon megterheli a szervezetet, főleg ezek a vírusos eredetűek nagyon alattomosak. Tehát én nem vinném, viszont sokat szellőztetnék.
2011. ápr. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!