Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Megszóltak a bölcsiben, mert...

Megszóltak a bölcsiben, mert kopottabb, divatjamúlt holmiban jár a gyerekem. Nagyon rosszul esett - vag csak túlspirázom?

Figyelt kérdés

Nem foltos, v szakadt holmikról van szó, hanem kopottasabb, régebbi tipusú cuccokról. Mindig tiszta, rendes, csak épp nem divatos szegénykém.

Nagyon vacakul állunk anyagilag, örülök, hogy a csekkekre meg kajára jut, és mások nem látnak bele a pénztárcánkba, akkor miért viselkednek így? Persze van szép holmija is pár db, orvoshoz stb, de bölcsibe nem adom rá játszósnak.

Én is szeretném divatosan öltöztetni, de egyszerűen nem telik rá. Miért kell beszólniuk? Gondolhatnák, hogy ha megtehetném, én is legszebben járatnám szívem szerint :-(

Az legrosszabb, hogy már ő is mondogatja néha, hogy mit hallott, mit mondtak a ruhájáról. 2.5 éves, okos kislány, szeretne tetszeni másoknak... legalább őelőtte ne beszélnék ki a ruháit!

Próbáltam jelezni a gondozónőknek, "persze-persze", bólogattak, de aztán ugyanúgy hallom a sutyorgást meg látom a fintort az arcukon és a szomorkodást a lányomon.

Nagyon rosszul esik! Vagy csak én reagálom túl szerintetek?


2011. ápr. 8. 09:57
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Az olyanokat akik leszolnak el kellene küldeni a ....!! Amugy meg miért nem mondják szemtől szembe..ugy már nem merik vállalni a véleményüket!!!

Egyébként merre laktok???

2011. ápr. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Nagyon szép a kislányod, gratulálok!:-)

Ne foglalkozz senkivel, a te kislányod tiszta ruhákban jár, és ez a lényeg, Az, hogy régebbi, kit érdekel? Te se foglalkozz vele. Sajnálom, hogy a bölcsiben ennyire csúnyán viselkedned! :-(

Egyébként én a lányaimra csak használt ruhákat adok. A teszveszről szoktam rendelni, és időnként kapunk ismerősöktől is.

Képzeld csak, én még olyan ruhát is ráadtam ami az unokatesóm kinőtt kb. 15 évvel ezelőtti kisruhái voltak:-) Keresztanyum szépen elrakta, az én lányom pedig hordja. Nem érdekel , hogy nem márkás! Nem szakadt, hanem tiszta és vasalt. Szerintem ez a lényeg!

2011. ápr. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Irnál nekem privátot,szeretnék küldeni pár dolgot.Persze ha nem baj:-)
2011. ápr. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Merre laksz? Mert ha pestiek vagytok akkor tudok egy nagyon-nagyon jó, olcsó turit, el se hiszem az árait... gyönyörű állapotú nadrágok kb 400 Ft-ért...
2011. ápr. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Nagyon szép kislányod van! Most nem azért de pl ami a képen van rajta ruha, az oviban mindenkinek hasonló van. Az a lényeg sztem hogy ne legyen sokkal kisebb a ruha mint a gyerek. És tiszta legyen. A kisfiam apja (már nem élünk együtt) nagyon ad a külsőségekre, még akkor is ha ennie sincs mit. Ezért én boltban veszem neki a ruhákat, az apja családjától meg kifejezetten márkásakat kap. Én már félek előre, hogy ha beleneveli mi lesz majd velem? Mármint ha nem tudom neki megadni... Próbáld meg valahogy figyelmen kívül hagyni a rosszindulatú megjegyzéseket, csak felőröl. Nem szégyen az ha valaki kicsit rosszabb helyzetben van. Az aki ordít a gyerekkel, üti vágja az már sokkal inkább!!!
2011. ápr. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

Nektek is köszönöm a válaszokat. :-)

Gödöllőiek vagyunk egyébként.

2011. ápr. 8. 21:53
 27/27 anonim ***** válasza:
Hát a képeken lévő ruhákba nem tudom ki köthet bele. A leggusztustalanabb, ha a gondozónő, ovónő teszi ezt. Pedig szerintem az ő fizetésükből sem fut a márkásra. Én is szinte mindent Háda Turiban veszek ahol 3000 ft kilója, de ennél biztos van olcsóbb hely is, csak keresni kell. Nálunk a bölcsiben még senkit nem hallottam, hogy fikáztak volna, pedig Budapest belvárosában lakunk, és vannak itt is szegényebb családok is, de nagyon csúnya dolog az ilyet bántani.
2011. ápr. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!