Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 27 hós gyermeked este kb....

27 hós gyermeked este kb. mikor fürdik és mikor alszik el?

Figyelt kérdés

Nálunk ez most úgy van, hogy ha jó az idő este fél 7.-ig is kint vagyunk, de a gyerek már eléggé "piszkos", így amikor bemegyünk a lakásba egyből megy is fürdeni. Tehát ő 18:30 vagy 19.óra felé már pizsiben van!

Az esti elalvás pedig általában már fél 9.-kor! :)


2011. ápr. 8. 08:25
 1/7 anonim ***** válasza:
74%

Szia

Nekem 2 lányom van. Egy 3,5 éves és egy 1,5 éves. Nálunk Este 6ig van játék az udvaron/játszón. Utána mosdás,(nem fürdés), vacsora (ekkor a pici úgyis összekeni magát mindennel), vacsi után fürdés. ez kb. negyed 8 - fél 8ig tart. Felöltözés, pizsi. Mese. 8kor alvás van nálunk. Néha elcsúszunk, akkor fél9kor.

Reggel 6kor kelés mindenkinek.

Én amikor megszólnak, hogy miért alszanak ilyen korán, akkor mindig visszakérdezek, hogy náluk mikor kelnek reggel. És általában az a válasz, hogy 9 előtt nem.

Nálunk este 8kor alvás. Reggel 6ig 10 óra alvás pont ideális egy ekkora gyereknek.

2011. ápr. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
7-ig kint vagyunk, fél nyolckor vacsora, nyolckor fürdés, mese. Általában háromnegyed 9-kor alszik el. Reggel 6.40-7 között ébred magától. Bölcsis, így muszáj időben lefeküdni, hogy reggel időben beérjünk.
2011. ápr. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

2.5 éves a lányom, 1 éves a fiam.

Kb este 6-ig kint vagyunk a játszótéren, mikor hazaérünk, általában egyből fürdés és utána vacsi (a vacsora mindig közös csalási evészet). Előfordult, hogy nagyon éhesen esünk haza, olyankor gyors mosdás és vacsi, és eztán a fürdés - de ez ritka.

Kb fél 8-8kor alszik el a kicsi, félórára rá a nagyobb.

Reggel 6 körül kelés van az egész családnak.

2011. ápr. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

25 hónapos (pont ma)


Fördés valamikor 7 és 8 között, attól függ hogy adódik, ahogy egyre jobb az idő, tolódik kiffelé.

Pizsibe 8 után szokott kerülni.

Fürdés előtt van a vacsi.

KB f10 körül alszik el, délután 2 órát biztos, hogy alszik

2011. ápr. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

előző

igaz még nem bölcsis, de 3/47 kor reggel kelés van

2011. ápr. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Családi házban lakunk, így sokáig kint tudunk lenni, általában 7 után jövünk be. Utána fürdés, vacsora (ilyenkor van itthon az egész család, mind a 6-an), rövid játék a tesókkal, aztán 9-1/2 10 körül megy aludni a 2,5 éves lányom. Pici kora óta így alakult, nekünk ez jó. Reggelente 8-1/2 9-ig alszik. Mivel még nem jár bölcsibe, nem kell sietni reggel sehová, én is nyugodtan el tudom indítani a nagyokat suliba.

Szerintem mindenki úgy csinálja, ahogy a csládnak és a gyereknek alegjobb. Ha nekik úgy jó, aludjon a kicsi 8-kor, ha meg úgy, akkor aludjon 10-kor..

2011. ápr. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jó idő esetén mi is sokáig kint vagyunk. Amúgy fél 7-kor van a vacsora, utána egy óra játék, rendrakás, készülődés a többi gyerekkel is a fürdéshez. (3 van) A legkisebb fél 9-re ágyban van, ő is 27 hónapos, általában legkésőbb fél 10-kor alszik el. Reggel fél 7-kor ébred.
2011. ápr. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!