Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tennétek, ha a 6 éves...

Mit tennétek, ha a 6 éves fiatok arcon csapna?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 7. 21:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
Igencsak elgondolkodnék, hogy hol rontottam el. Hosszas beszélgetésbe kezdenék vele és éreztetném, hogy túllőtt minden határon, nagyon nagyon rosszat tett ezzel, megütötte azt, aki a világon a legjobban szereti. Máskor is volt agresszív megnyilvánulása? Mi váltotta ki nála, hogy ezt tette?
2011. ápr. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nalam ilyen nem fordult elo, igy nem tudok a kerdesedre valaszolni.

A Te gyermeked ezt tette? Talan ha bovebben kifejtened ezt a kerdest!

2011. ápr. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
22%
Úgy elverném hogy csak NA! egy életre megtanulná...
2011. ápr. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
32%
A mai fiatalokat rendesen meg kell nevelni, különben később egy szavad sem fog számítani és jönnek a drogok és még kitudja mi...
2011. ápr. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

az enyém sose tenne ilyet.

de valahogy oldd meg a problémádat, mert az unokatesóm sose fegyelmezte a gyerekét, most 9 éves, hisztizik, üt-ver mindenkit, nekijár a szüleinek, ha nem tetszik neki valamit.

Ők már csak úgy tudják lecsillapítani, hogy ruhástól hideg víz alá rakják, vagy apuka egy jó nagy taslit lekever neki. Ez elég rettenetes.


Próbálj meg vele beszélgetni, ha nem segít valami bünti.

2011. ápr. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem az én gyerekem,hála az égnek a barátnőmé,csak anyira megdöbbentett az eset,hogy nem tudom túltenni magam rajta.Nekem 2,5 éves a kislányom,és remélem soha nem fordul ilyen eset elő,szerintem ez a szülő hibája,amúgy a gyerek elég neveletlen(pofátlan),de nem akarok senki felett itélkezni.
2011. ápr. 7. 21:28
 7/13 A kérdező kommentje:

Előzmény:

-gyere megyünk felfele

-jó,mindjárt

mikor a gyerek a kapuhoz ért,amit az anyja neki tartott,csatt egy pofon:(

2011. ápr. 7. 21:30
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

akkor örülj neki, hogy a tied rendes. sajnos sok szülő nem tudja megnevelni a gyerekét, aztán egy idő után a fejükre nő, és nem tudják kezelni a dolgot. Bár az az igazság, sokan nem is foglalkoznak vele.


én egyébként tanár vagyok, látok érdekes dolgokat szülők és gyerekek között, mikor hozzák, vagy viszik a gyereket, esetleg behívod őket elbeszélgetésre, mert baj volt a gyerekkel. sokszor az anyuka bevallja nekünk, hogy nem bír a 11-12 éves gyerekével, sajnálja hogy rossz, kellemetlenséget okoz az iskolában, de ő nem tud vele mit kezdeni... akkor ki???

2011. ápr. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hát az biztos, hogy egy hatalmas elbeszélgetés lenne utána szükséges, és sürgősen egy nevelési tanácsadót is felkeresnék. Engem a gyerek kora döbbentett meg - 6 éves??? Az én kisfiam most kettő, és a dackorszak kezdetén, másfél éves kora körül próbálkozott azzal, hogy ránkcsap, de nagyon határozottan kifejeztük a nemtetszésünket, és már szinte soha nem csinálja. Ha hat évesen csinálná - hát magamba fordulnék... Nagyon engedékenyek vele a szülei? Szóval ő irányítja a családot?
2011. ápr. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nehogy félreértsetek,persze semmi közöm hozzá,nem hiszem hogy annyira engedékenyek,anyuka egy kicsi idegsokkos,Ő inkább ordibál a gyerekkel,vagy rácsap a fenekére,engem leginkább most az foglalkoztat,hogy mennyire befolyásolja ez az én gyerkőcömet,hiszen elég sűrűn találkozunk velük,és én nem szeretném,hogy átvegye ezeket a szokásokat,vagy viselkedési mintákat a gyerektől:(((
2011. ápr. 8. 08:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!