Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisgyereketek mennyi idős...

Kisgyereketek mennyi idős koráig használtatok bodyt?

Figyelt kérdés
Kisfiam 19 hónapos. Kb 85-86 cm, 92-es ruhákat hord jó ideje, mert bizony van pocakja rendesen. Igen ám, de a 98-as body kicsi rá. C&A-ban szoktam venni, az előző 86-os volt, aztán 98-ast vettem, de semmivel se nagyobb, mint a 86-os.... Gondoltam rá, hogy úgyis itt a tavasz, nem hord majd body-t, hanem veszünk hosszú pólót, ami nem tűrődik ki. Egyébként fogalmam sincs, mennyi ideig szoktak "bodyzni"... :)
2011. ápr. 6. 11:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Kérdező!!

Megkérdezhetem hogy a te kisfiad hány kg?

CSak mert az enyém nyáron lesz 4 éves, elég magas növésű, igaz, hogy írtó sovány. :( de még jó rá a 98-as body C und A-s. Igaz oviban már atlétát adok rá, mert ott ciki lenne, de hidegben még itthon ráadom, sőt most is az van rajta a pizsi alatt.

2011. ápr. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
13 valamennyi kiló... Ehhez, mint írtam kb 86 cm, nem kövér, de pocakja van rendesen, feszülnek rajta a felsők! :-)
2011. ápr. 6. 22:38
 13/13 anonim ***** válasza:

Az én fiam is ekkora volt 1 évesen.Ő is akkor ezeket a méretek hordta a c@A-s bodykból de én nagyon nem szerettem.Mi mindig a tesóba veszünk bodyt.Most lesz 2 éves a fiam 13 kiló és 98 centi magas.Jelenleg a tescós 18-24 hós méretű bodykat hordjuk.De ott is van olyan body aminek ez a mérete még óriás a fiamra.Abból a 12-18 hós méret jó ránk.Tehát ez márkától is függ.

Azért nem jó rátok a C@A-s body mert azokat vékony gyerekekre gyártják.Ha majd esetleg veszel tescós bodyt akkor mért majd össze a derékbőségét a két bodynak és meglátod,hogy mekkora a különbség.És a minősége is sokkal jobb a tescós bodyknak.Én egészen addig bodyt fogok a fiamra adni amíg szobatiszta nem lesz.

A tescóba lehet olyan méretű body csomagokat is kapni ami 2-3 éves méret.Na ezek tényleg óriási méretűek.És pont ma beszéltem egy babaruha árusító csajjal,kynga bodykat meg cuccokat árul és mondta,hogy bármilyen méretben készítenek bodyt.Ez a márka egy fokkal jobb mint a C@A-s de ebből sem volt sok nekünk, mert ez meg túl vastag anyagú.

2011. ápr. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!