Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisgyereketek mennyi idős...

Kisgyereketek mennyi idős koráig használtatok bodyt?

Figyelt kérdés
Kisfiam 19 hónapos. Kb 85-86 cm, 92-es ruhákat hord jó ideje, mert bizony van pocakja rendesen. Igen ám, de a 98-as body kicsi rá. C&A-ban szoktam venni, az előző 86-os volt, aztán 98-ast vettem, de semmivel se nagyobb, mint a 86-os.... Gondoltam rá, hogy úgyis itt a tavasz, nem hord majd body-t, hanem veszünk hosszú pólót, ami nem tűrődik ki. Egyébként fogalmam sincs, mennyi ideig szoktak "bodyzni"... :)
2011. ápr. 6. 11:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%

92-es body volt az utolsó. Az olyan 15 hónapos kora körül volt jó rá. Azóta harisnyát/nadrágot adok rá pólóval, pulcsival.

26 hónapos

2011. ápr. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
27 hónapos, de még javában body-t adok rá, nyáron persze lesz majd olyan, hogy póló, trikó pelenkával, de egyelőre nekünk még a body nagyon jó.
2011. ápr. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

2 éves volt nőnapon, még adok rá, 92-est, 98-ast.

91 cm magas.

2011. ápr. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
49%
2 éves koráig,mert már nincs nagyobb méret bodyban:(
2011. ápr. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

18 hós koráig.

Akkor lett szobatiszta, és macera volt kigombolni állandóan, ha pisilni ment. Így áttértünk a bugyi-trikóra.


A márkáknak nem egységes a méretezése, én legalábbis úgy tapasztaltam. A C&A-s elég kicsi szerintem. A kisebbikem 74-es méretet hord mindenből, de a C&A-s rucikból mindig nagyobb kell. A Tescosok viszont kicsit nagyobbak, esetleg ott nézz körül body ügyben, ha van a közeletekben.

2011. ápr. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem meg a C&A-s bodyk teljesen jól vannak méretezve.
2011. ápr. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
28 hónapos lányomra még adok bodyt, de már nem kapcsolom be. nem is fogok ujat venni, ugy sincs nagyobb és már szobatiszta. Azért szerettem, mert nem volt kinn a dereka, de most csak belelóg a bilibe és kint is lepisili hátul mikor legugol.
2011. ápr. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
AZt észrevettem, hogy különböző márkájú bodyk eltérő nagyságúak, ezért veszem mindig a C&A-ban, hogy megfelelő legyen a méret. 86-ost hordott a kisfiam, 92-est vettünk. Itthon láttam, hogy ugyanakkora, mint a 86-osa, ezért visszavittem és kicseréltem 98-asra. Hát az is detto ugyanakkora, mint a 86-os.... A vicc az, hogy van ujjatlan c&A bodynk, amit nyár óta hord a fiam, vagyis 3/4 éve, elvileg 80-as.... Na mindegy, szerintem ha már nem tudom begombolni, nem fogok rá body-t adni. Ha majd még melegebb lesz, úgyis kellemesebb lesz neki egy laza póló, mint egy szűk body.
2011. ápr. 6. 13:20
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
25 hónapos. Amíg pelusos lesz, addig lesz body is. Jó úton haladunk, úgy hogy nyáron remélem elhagyhatjuk. Egyébként 98/104/110-esek hord.Kínaiba veszem őket. Van olyan 98-as amelyik jó rá, van amelyik nagy még. Fajtától függ. Én szeretem a kínai bodykat.Előtte a Tescoba vettem őket. Bár már ott is kifogtam 98-ast.
2011. ápr. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
27 hónapos koráig. Akkor lett szobatiszta.
2011. ápr. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!