Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A fiam miért szereti felvenni...

A fiam miért szereti felvenni a zoknijaim vagy szeret tipegni a papucsomba?

Figyelt kérdés

Nagyon sokszor alszik a plédjével, de újabban harisnyámba is aludt.

Tudom, hogy sokat dolgozom, de ennyire hiányolja a jelenlétemet?


2011. ápr. 5. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is állandóan a cipőmben tipeg, annyira aranyosan mozog benne. :) Ez amolyan "próbáljuk ki" kategória, mert a gyerekek alapból kíváncsiak. Estéren az én fiamra bodyt adok, ha még ki is takarja magát, akkor sem fázik meg. Biztos fázik a lábaszára, azért alszik harisnyanadrágban. de az is lehet, hogy a szeretetedet hiányolja. Figyelj egy kicsit többet rá és többet legyetek együtt. :)
2011. ápr. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Biztos vagyok benne, hogy rengeteg szeretetet, figyelmet kap toled. Nem emiatt veszi fel a zokniidat, papucsodat. van olyan ismerosom, hogy otthon van a gyerekekkel egesz nap de a kisfia allandoan az anyuka holmiit szereli elo es magara veszi. Sot volt olyan, hogy a bluzot nem akarta levetni magarol abban aludt. Masik ismeros kisgyerek az anyuka, apuka cipoit veszi allandoan el.Az enyem is de ritkabban..Stb...es meg sokat sorolhatnek
2011. ápr. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én amikor csak tudok, együtt vagyok vele, sokat játszunk és estére mesélek is neki. De akkor miért csinálja?
2011. ápr. 12. 17:06
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is anno a szüleim papucsaiban,cipőiben sétálgattam játékból.
2011. ápr. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nincs evvel semmi baj. Az én kisfiam is szereti felvenni a ruháimat, csak egy "kicsit" bő rá. Pedig S-es és XS-es ruháim vannak, de rá az is nagy. Bár azokat a harisnyákat odaadom neki, amelyeket már én nem használok vagy túl szűknek bizonyulnak. Tehát ne aggódj!
2011. ápr. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hogy miert csinalja? szerintem utanoz. milyen erdekes lehet az anyuka cipojeben bukdacsolni...vagy a bluzait nagy nehezen felrangatni....vagy kiramolni a taskajat felfedezve a benne rejlo kincseket...nagyon sok kislany kisfiu teszi ugyanezt...szerintem ne aggodj...
2011. ápr. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!