Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen étvágygerjesztőt...

Milyen étvágygerjesztőt tudtok ajánlani ami tényleg növeli a gyermekem étvágyát? Nem Peritolt és nem béres csepp.

Figyelt kérdés
2009. febr. 28. 08:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A védőnőmnek én s panaszkodtam, hogy keveset eszik a fiam, aki másfél éves. Rájöttünk aztán, hogy valószínű kevés a sava, amúgy nekem is az, nincs is sokszor étvágyam, lehet, hogy ez örökletes. A védőnő javasolta, hogy ha lehet kellemesen citromosan adjam a teát és a katonákhoz adjak savanyú uborkát vagy más savanyúságot. A fiam ösztönösen tömi is magába azóta.Meg a sok friss levegő, mozgás. Remélem már tud javasolni konkrét szert is.
2009. márc. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Vitacolan vagy én egyszerű vitamint adok neki: marslakócskákat
2009. márc. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a Multikid szirup vált be.
2009. júl. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Étkezés előtt fél órával egy deci narancslé (tiszta, cukormentes) Bevált.

Egyszer írt fel a gyerekorvos patikában keverendő étvágyhozót, savanyú, málna ízű, az nagyon jó volt.

Nem lehet, hogy csak kisétkű? Tényleg sovány? Az én lányom úgy felnőtt, hogy gyakorlatilag semmit nem evett. Némi illatok, kis turkálás, egy kakaós csiga, egy barack(tizenévesen) Mégis jó(normál) húsban van.

Jól hasznosítja a tápanyagot. Kiskorában volt, hogy három napig nem evett mást pár szem gyümölcsnél. Vagy esetleg egy pohár italt.

2009. júl. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%
Hány éves a gyermek? Legjobb étvágyhozó a kimerítő játék a friss levegőn. Hegymászás, fogócska, evezés. Közben ne kapjon, csak tiszta vizet! Írasd be valami sporttáborba, három éves kortól mehet. Vagy segítsen papának - de komoly terhelés kell! Biciklizzen (ha csak kétéves) 1,5 órát, menjetek hosszú túrákra! Másszon fára, futkározzon! Legyenek aktív barátai!Ne becsüld le a mozgás és a friss levegő szerepét. Ha ücsörög, ösztönösen érzi, hogy nincs sok energiára szüksége.
2009. júl. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát. 4 éves és sokat van levegőn csak vizet iszik. enni sokszor eszik, de mindig csak keveset. A súlya mindössze 13 kiló. A doki szerint ne aggódjak, nem beteges de van egy veleszületett betegsége ami miatt nem sportolhat. Szívbeteg, de az nem indokolja a kicsi súlyát.
2009. júl. 23. 14:27
 7/8 anonim ***** válasza:
Olyat adj, amiben sok a B-vitamin.
2009. júl. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, nekünk a Vitacolan vált be.
2009. júl. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!