Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egyszerre hány oviba lehet...

Egyszerre hány oviba lehet beíratni a gyereket?

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy még nem tudom, hol fogok munkát kapni és ott lenne jó helye oviban, ahol én is dolgozom majd.

De akkor most mindkét településre írassam be?

Ilyet lehet?


2011. ápr. 5. 12:11
 1/8 anonim ***** válasza:
lehet. annyiba iratod ahányba akarod minél nagyobb az esély hogy felveszik valamelyikbe.
2011. ápr. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sztem nem irathatod be mindkettőbe.Hova vették fel?Mert csak oda tudod beiratni,ahova felvételt nyert a gyermeked.Érthető,hogy a munkahelyedhez közel szeretnéd,hogy legyen az ovija,de ha nem úgy jön össze,akkor valahogy biztos meg tudjátok oldani másképp.Nekem szerencsém van,a fiam ovija és a lányom leendő bölcsije közel van a munkahelyemhez-meg egymás mellett is van a kettő-,igy mikor visszamegyek dolgozni,reggel beadom őket bölcsibe-oviba,én meg megyek majd tovább dolgozni.Du. ugyanúgy én hozom őket haza is.
2011. ápr. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%

2. nak


a beiratkozás és a felvétel két külön dolog..

a nyomtatványt ki kell tölteni oda 4-5 hely rublika van ahová még írhat további intézményeket.


a valódi beiratkozás májusban v. áprililsban van de akkor ha már felvették ... azt valóban egy oviban lehet megtenni de a kérvényt több helyre is be lehet adni .. ha van rá lehetőség és elég sok szimpatikus intézmény.

2011. ápr. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálunk 1 helyet kell megjelölni, de ha oda nem veszik fel, a körzetünkhöz tartozó másik 2-bn pedig van szabad hely, akkor lehet választani.
2011. ápr. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

áhá, szóval van nyomtatvány, kitöltöm és ahová felveszik, oda beíratom.

és hol lehet ezt letölteni vagy megszerezni?


csak hogy érthető legyen, ahol lakunk, oda szeretném járatni és a közeli nagyvárosban dolgozni, de ha másik városban kapok munkát, akkor nem tudom reggel elvinni ide a településünkre és ezért kell, hogy ott legyen, ahol én/mi dolgozunk...

2011. ápr. 5. 12:49
 6/8 anonim ***** válasza:
12:17-es v.ok.A nyomtatványt az oviban adják.Legalábbis mi ott kaptuk meg.Letölteni nem tudom,honnét lehet,esetleg keress rá a GOOGLE-ban.
2011. ápr. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
12.22-esnek!12:17-es vagyok,valóban lehet több oviba jelentkezni,de beiratás csak 1 óvódába lehetséges és a kérdező azt kérdezte,beirathatja-e több oviba a gyermekét. Itt felénk nincs lehetőség több oviba beiratni a gyerekeket,sztem nem megvalósitható máshol sem.
2011. ápr. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálunk csak egy oviba lehet beiratni. Pont ma voltunk beiratkozni :) A nyomtatványt az oviba kell kérni.
2011. ápr. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!