Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A motorozást tanulniuk kell a...

A motorozást tanulniuk kell a kicsiknek? Vagy csak nálunk megy "döcögősen"?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 3. 16:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekünk az elején mutatni kellett, hogy a lábával mit kell csinálni, aztán próbálkozni kezdett vele magától is. Egy ideig soszor a sarka beleakadt a motorba, de aztán megtanulta, hogy kell rendesen tolnia. Ma már rohanni lehet utána, úgy megy, mint a golyó. :o)
2011. ápr. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekünk is nagyon nehezen indult.Én is mutattam neki egyszer-kétszer,de egyik napról a másikra magától rájött.Kitartás!Én még nem láttam olyan gyereket aki ne motorozott volna.
2011. ápr. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekünk meg kellettmutatni,hogy a lábát hogy rakja előre. Kb 10 per után már egyedül ment,lassan.
2011. ápr. 4. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
az én kisfiam 21 hónapos lesz pár nap múlva és nem tud motorozni :( a kerék eléri a sarkát, és még nem jött rá, hogy tartsa kijjebb, és nem is nagyon érdekli, megpróbálja időnként, nem megy neki, aztán kész, le is száll róla
2011. ápr. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nekem meg 21 hónapos lányom van :)

Eddig bébitaxija volt, arra is csak ritkán ült rá. Most kapott motort, tudja már, hogy működik, nem is kellett mutatni, de egyelőre lassabban haladunk, mintha gyalogolnánk...és 20 méterenként leszáll róla. Pedig mindig ujjongva nézi, ahogy a többi gyerek száguld...

2011. ápr. 4. 14:56
 6/7 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok

hát mit akarsz, akkor ti már sokkal előrébb vagytok, mint mi :)) ti legalább már haladtok a motorral, mi még nem :)

egyébként az én kisfiam is nagyon lelkes, amikor látja hogy egy másik gyerek motorozik, rögtön oda is megy, hogy elvegye a motorját, megpróbálkozik vele, de ugyanúgy leszáll róla kb fél perc múlva

de nem baj, majd belejönnek ők is ! :D

2011. ápr. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
:)
2011. ápr. 5. 10:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!