Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi szalámit, párizsit,...

Mennyi szalámit, párizsit, virslit eszik 1,5-2 éves gyermeked?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 2. 21:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szalámit nagyon ritkán veszek,akkor is csak valami házit. Vírslit is csak ritkán eszünk. Parízert meg sohase.
2011. ápr. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ritkán. Anyuék szoktak disznót vágni, kolbászt készíteni, abból a gyerek is kap. Virslit nagyon ritkán veszünk, mert valóban jó minőségűhöz ritkán jutok, ami a boltban kapható, azt én se eszem meg.. Párizsit és hasonlókat egyáltalán nem veszek... (tudom, hogyan és miből készül).
2011. ápr. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%
Naponta kap a bölcsiben valami felvágottat uzsonnára. Virslit nagyon szereti, igy van, hogy heti 1x vagy 2x azt vacsorázik, 2-3 szálat. 2 éves kisfiú.
2011. ápr. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Minőségi felvágottat (szalámi + sonka) veszek, heti 5-6x 1-2 szeletet eszik meg másfél éves kisfiam.


Virsli kéthetente egyszer eszünk, ő egyet szokott enni belőle.

2011. ápr. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

szia

az én gyerekeim heti 1-2 alkalommal kapnak felvágottat, virslit.

Ez leggyakrabban főtt-füstölt tarja, karaj, mert ebben látni a húst. Ritkábban sonka, virsli. Nagyon ritkán párizsi, májkrém.

2011. ápr. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A felvágottból megveszem neki a minőségit, virslit ritkán eszik.

Párizsit pedig meleg szendvicsbe szoktam neki tenni ha csinálok :)

2011. ápr. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
szinte naponta.virslit hetente 1*,ismerősöm csinál felvágottat igazi húsból,igy abból kap,de a pulyka felvágottat is megeszi,2,3 szeletet egy ültő helyében.
2011. ápr. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2011. ápr. 3. 15:01
 9/11 anonim ***** válasza:

Virslit hetente, felvágottat naponta ( csirkemellsonka, pulykasonka, gépsonka) és Pick párizsi.

Nem tudom, aki ilyeneket nem ad, az mit ad helyette?

2011. ápr. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Virslit hetente (kb. 1-2 db), házikolbászt is, ha van (kb. 5 cm-es darabot), hetente biztos. Szalámit ritkán veszek, de akkor is inkább téliszalámit, gépsonkát. Olyankor kenyér nélkül megesz pár szeletet.

26 hónapos

2011. ápr. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!