Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Melyik a legmagasabb kismotor?...

Melyik a legmagasabb kismotor? Az enduro maxi után van még magasabb? Az 29 cm-es az ülésnél.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 2. 14:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Igen van.Én is most készülök majd venni mert a jelenlegi 27 centis ülésmagasságú motorja a kisfiamnak már kicsi.32 centi ülésmagasságú motort fogok venni.


[link]

2011. ápr. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én játszóházban láttam már 6-os méretűt is (nagyon masszív, elbír egy kisiskolást is), de azt nem tudom, hogy hol lehet kapni, sajnos...
2011. ápr. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mennyi idős gyereknek veszitek?
2011. ápr. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló voltam.Most lesz májusba 2 éves a fiam és már kell neki a 32 centis ülésmagasságú motor.Tegnap ki is próbáltunk egyet.Szülinapjára kap egyet.
2011. ápr. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Ez a cross nevezető nem annyira jó mert szélesebb mint az enduros és rövidebb is a "teste" nem olyan kényelmes neki mint az enduro.

Amúgy 3.5 évesnek lesz/lenne, de nem is találok ezen a cross nevűn kívül mást ami magasabb lenne.

2011. ápr. 5. 08:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!