Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 évesnek érdemes ezt a...

2 évesnek érdemes ezt a magasabb szárú hótaposó csizmát venni?

Figyelt kérdés
tud menni benne? Nem fogja zavarni hogy olyan magas? Nekünk eddig még csak bélelt bakancsunk volt és van. Elég az? Vagy már el kéne a hótaposó is? Nincs túl sokat kint a hóban és utcán ilyen időkben, mert általában kocsival járunk ilyenkor.
2010. nov. 26. 01:18
 1/2 anonim ***** válasza:
a bakancs is jo, ha ugyanolyan meleg es nem azik be
2010. nov. 26. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem volt a kétévesemnek hótaposója,mert napi szinten gyalogolt a hóban,vagy szánkóval mentünk.(minden a közelben van,nem volt érdemes kocsiba ülni).Szerettem,mert beletettem a nadrág szárát,és nem hullott bele a hó,viszont így ugrándozhatott a hóban,amit ugye imádott.De tényleg csak hóban hordta,mert egyébként csoszogott benne.Nektek szerintem nincs nagy szükségetek rá.
2010. nov. 26. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!