Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hol és milyen márkájú téli...

Hol és milyen márkájú téli lábbelit vegyek 1,5 éves lányomnak, és mit:csizma, bakancs, hótaposó?

Figyelt kérdés

Ebből is léteznek olyan népszerű márkák mint a nyári kiscipőkből?

Nagyobbat kell venni?

Milyen praktikus dolgokra figyeljek oda?


2010. okt. 27. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Én most a Deichmannban vettem a fiamnak. Lányból több féle volt. Szeirntem nézz körbe, mert úgyis a kínálat fogja meghatározni a választásod. :) Sztem arra figyelj, hogy vízálló legyen, szellőzzön, viszonylag puha talpú, bélelt, tartsa a bokát. Méretből ugyanolyat vettem, mint a sima cipő, mert összemértem, és nagyobb volt, szóval sztem beleszámítják a vastag zoknit meg a bélést a számozásba.

Én Dei-tex csizmát vettem 4000-ért. (Drágábbat/márkásabbat akartam eredetileg, de nem volt méretben és fiúsban, remélem, ez is jó lesz!)

2010. okt. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, ilyet vettem: [link]
2010. okt. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekünk is pont ilyen van mint amit az előző válaszoló linkelt be, de én még veszek neki egy Elefanten Tex kiscsizmát is, csak még várom hogy megérkezzenek az újabb modellek. Én azt tartom szem előtt, hogy ne legyen benne harántmelő, bundás, meleg legyen és mindenképpen TEX-es garantáltan vízálló. Eddig csak Elefanten és Dei Tex lábbelije volt a kisfiamnak, nagyon meg vagyunk elégedve mindkét márkával.
2010. okt. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is olyan cipőt vettem 14 hósomnak, mint az első válaszoló, csak sötétkékben.

Viszont, ha lesz hó, sztem veszek neki még hótaposót is.

2010. okt. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!