Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Az aki ad a 2.5éves gyerekének...

Az aki ad a 2.5éves gyerekének Maci kávét, tesz (még) bele cukrot?

Figyelt kérdés

tudom,hogy van benne,de teszel még bele?én nem teszek,de a lánykám nem hajlandó meginni,csak ugy ha van(1.5-2dl tejhez kb.1mokkáskanál)cukor benne.anyos adta neki így...

másképp nem hajlandó ránézni sem a tejre,de így elfogdja,mert jó édes...:-S


2011. ápr. 1. 23:12
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
köszi.és mi a neve ennek a cukor néklüli kávénak,hol kapható?remélem nem a jacobs koffeinmentesre gondolsz...:-)
2011. ápr. 3. 15:22
 12/12 anonim ***** válasza:

Amit én adok a gyerekeknek, az INKA kávé, ez gabonakávé és cukor nélkül van. Mondjuk ezen rajt van 3 éves kortól. De a többin nincs életkor, biztos találsz olyat, amin nincs életkor ajánlás és nincs benne cukor.

Egyébként ez, minden nagyáruházban kapható. Én legalábbis a Tescoban, Intersparban szoktam venni.

Nézz körül alaposan a kávéknál, biztos vagyok benne, hogy találni fogsz.

És minden nagyáruházban kapsz olyan cukrot is, ami édesít, de természetes cukor, nem emeli a vércukrot és nem nyújt tápanyagot a baktériumok számára. Jó nem olcsók, de ha csak a tejeskávéba teszel naponta egy keveset, sokáig elég és egészséges. Nálunk 1-2 hónapig is elég ilyenekre, mint tejeskávé, tea, tejbedara.

2011. ápr. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!