Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit adjak tej helyett 2 éves...

Mit adjak tej helyett 2 éves tejérzékeny fiamnak?

Figyelt kérdés
2011. márc. 31. 20:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

A válasz írója 92%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 04-01 12:5


A Milupa pepti plusz szintén tehéntej alapú!

Vigyázz vele, nálunk az is kiütéseket okozott, egyszer pedig be is fulladt.


Én egyébként rizstejet és zabtejet adok, magam készítem mindkettőt, megvenni nagyon drága, és állandóan kiöntögettem, mert 3 nap után romlanak hűtőben is.

2011. ápr. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
A Milupa pepti plus hidrogenizált formában tartalmazza tehéntejet, speciális tápszer tejfehérje allergiás, vagy tejfehérje allergiára hajlamos csecsemőknél. Az én kicsim ezt issza (ő igazoltan fejfehérje allergiás, aminek a tünete atópiás dermatitis) és semmi baja tőle. Igaz az íze nem valami jó, de anyatej után ezt kapta egyből és szereti. Neki már természetes az íze.
2011. ápr. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Ugyanígy vagyunk mi is, mint a 22:22-es válaszoló. Igazoltan tejfehérje allergiás a kisfiam, de a Pepti-től semmi panasza sincs és mióta 100% teljesen tejmentes diétát tartunk, elmúlt az összes bőrpanasza. Előtte állandóan száraz volt a bőre, több ekcémás folttal, a hajlatai pedig mindig ki voltak vörösödve. Ezek az általam fogyasztott tejtől voltak, mint utóbb kiderült.

10 hós koráig szoptattam, azóta kapja a Pepti-t és azóta nincs semmi baja a bőrének.

2011. ápr. 6. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Ez a Pepti jó 2 éves gyereknek?Már nagyon régen azt eszi,mint mi,nem kap tápszert,meg semmi ilyet.Jó az neki,ha most ilyen Peptit adok?
2011. ápr. 6. 12:24
 15/17 anonim ***** válasza:

Mi a Milupa SOM nevű tápszert kaptuk, a Pepti Plus szerepe az, h a nem annyira súlyos tejfehérje allergiásokat gyógyítja, a hozzászokást elősegíti.

A SOM egyáltalán nem tartalmaz semmilyen tejszármazékot.

2011. ápr. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Sziasztok! 22.22-es vagyok. A milupa som szóját tartalmaz, ami keresztallergiát okoz a tejfehérjével együtt. A milupa pepti plus 2-est nyugodtan adhatod a babádnak, ha elfogadja. A gyerekorvossal ha feliratod, akkor kb. 1300 ft egy doboz, ha kapsz ajánlást a gasztróról, akkor megkapod 220 ft körül (90%-os támogatással), a teljes ára pedig 2200 ft.

Off: Szia Heni, én is Heni :)

2011. ápr. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ha ételallergia, akkor nem ürül ki pár nap alatt a szervezetből. Kb. 4-6 hét kell neki. De a vizsgálat sosem árt.
2011. ápr. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!