Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Más 2 és fél éves babátok is...

Más 2 és fél éves babátok is elesik néha, akár többször egy nap is rohangálás, mászkálás közben? Csak a magam megnyugtatására, hogy nincs semmi baja.

Figyelt kérdés
2011. márc. 30. 17:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze. Megbotlik, vagy épp nem is figyel, elesik. Aztán feláll és rohan tovább. :o)
2011. márc. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze, elesik, összeakad a lába csak úgy. :)
2011. márc. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az én kislányom nagyon eleven.A lába tele van kék,zöld foltokkal.

Sokszor elesik ő is,van hogy a saját lábában megbotlik:)

28hós kislány anyukája:)

2011. márc. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Persze, előfordul. A fiam valahogy mindig nagyon siet valahova. :-) Én a legjobban azon derülök, amikor vagány akar lenni és egy kézzel letámaszkodik a puffra. Az esetek 90%-ában beesik mögé és olyankor mindig méltatlankodik, ha megmosolyogjuk az esetet.
2011. márc. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Persze hogy elesik!

Apám mindig azt szokta mondani, hogy "Az a gyerek, nem is gyerek aki legalább naponta 3x nem töri össze magát!"

Ma éppen megérkezett apukám.Apu bement a házba, és a fiam annyira szaladt be utána hogy mire beért 8x esett el, kb 10 méteren. :)

2011. márc. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
persze néha olyan a lányom mint a vakegér.Szoktam is mondani neki,vannak napok amikor esik-kel,azt mondták hogy már máson jár az agya amikor pl átesik a motrán már nem is ott jár hogy ki kéne kerülni hanem pl meglát egy követ amit okvetlen fel kell vennie.az én lánykám 2 múlt szombaton
2011. márc. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!