Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ér valamit ha 3-4 naponta...

Ér valamit ha 3-4 naponta forró vízzel jó alaposan leöblítem a babám játékait (csörgők, rágókák, stb? Vagy csak a magam megnyugtatására szolgál?

Figyelt kérdés
2010. aug. 19. 20:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha fertőtlenítés miatt mosod le nem sokat ér, de tisztaság miatt érdemes szerintem.
2010. aug. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Időnként fertőtleníteni is szoktam.Ti szoktatok ilyesmit?Milyen módszerrel?
2010. aug. 19. 20:44
 3/10 anonim ***** válasza:
Soha nem fertőtlenítettem a gyermekem játékait.Időnként megmosom mosogatószeres vízben és kész.Minek fertőtleníteni?Az én játékaimat sem fertőtlenítette Anyukám, és élek.Sőt ötévente egyszer vagyok beteg.
2010. aug. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

az enyemeket fertotlenitette anyukam es ettol, nem lettem beteges :)

en is fertotlenitem :)

2010. aug. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
én mindent csak 3 hónapos korig fertőtlenítettem, azóta csak az új dolgokat szoktam, ha leesik a padlóra, vagy összemaszatolja, csak megmosom. Ugyis hamarosan felnyal mindent a padlóról, már a földön gurulgat, megrágja a ruháinkat, az etetőszékét...stb. 7 hónapos a lányom
2010. aug. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam a cipök taplát nyalogatja!

Le kéne fertötlenitenem a csörgöt?Áhhh!Minek?ok.ha belerepül a kajába,mert ez nálunk gyakran elöfordul,megmosom és kész.

Nem tudok vele mit csinálni.Tegnap a homokozóban megforgatta a cumiját.A homok egy részét ki tudtam kapargatni a szájából,a többi meg ment pociba.Szerencsére még nem kapott el semmit,bár félek ettöl,de ez van.Nem hiszem,hogy itthon kapna pont el valamit.Egy örökmozgó kisördögöm van:D

2010. aug. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

biztos első gyermek,

ha a 3. vagy 4. lenne szerintem eszedbe sem jutna ilyesmi

2010. aug. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Az én gyerekem is eszi a papucs talpát,meg nyalogatja a padlót,hagyom is,de azért nem egy fél órán keresztül.De amiket állandóan csócsál,az igazán "személyes használati tárgyait",azt át szoktam mosni időnként..főleg amiatt,mert sokat bukik,és sokszor van "hányás" szaga,meg a csóri is rajta van.Azt hiszem ez egyértelmű.
2010. aug. 19. 22:16
 9/10 anonim ***** válasza:

Nikike81!A mi fiaink együtt lebontanának egy házat!:)

Ha a cumi az utcán esett le ,kifőztem.A játékokat baleset folytán mostam le.De már 1 éves,így kevesebbet pakol a szájába.

2010. aug. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

tegnapelőtt 22:20

:))))

Megy ez nekünk egyedül is,köszi!:D


Kérdezönek:

Nekem is sokat bukott a kisfiam,azokat persze hogy én is lemostam,de csak azt,frissen.Nem tudod kikerülni,hogy mindent nyalogasson,mert akkor ölben lehetne egész nap.

Ma reggel kiszedett egy csavart a szék aljából.Nem tudom,hogy hogyan,csak már azt hallottam,hogy kopog valami a fogához.A vér meghült bennem,amikor megláttam mi az!

Hát ennyit az én Tepertömröl:)))

2010. aug. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!