Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor volt először szerelmes...

Mikor volt először szerelmes a gyereketek?

Figyelt kérdés

Van egy 3 éves fiam és ma mondta h szerelmes. a feleségemnek egész délután szinte arról beszélt. de jó hatással van rá a kiscsaj mert kevesebbet rosszalkodik :D

én is voltam amikor kicsi voltam..de 3 évesen? Nektek mikor?


2011. márc. 29. 21:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Istenem de aranyos :) nekem még nincs gyerekem, de én is az oviban voltam először "szerelmes" kb 4-5 évesen :))
2011. márc. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
3 és fél évesen,oviban
2011. márc. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
En is az oviban, anyukam meselte hogy teljesen izgatottan mentem haza 6 evesen, hogy szerelmes vagyok a Toth Gyuszikaba. Anyukam megkerdezte hogy az meg ki, en meg azt valaszolta, hogy "tudod, arrafele kell menni es akkor ott lakik!". :-)
2011. márc. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
az oviba az óvónénibe 4 évesen.előtte mindig azt mondta,anya,ha nagy leszek,te leszel a feleségem,majd egyik napon:anya nagyon megharagszol,ha a Kati nénit veszem feleségül?Annyira aranyos volt.
2011. márc. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az én 5 éves fiaim most ugyanabba a lányba szerelmesek, csak még nem tudják - mindketten nekem súgták meg a titkot :-) Szegénykéim...


Egyébként lesz ez még így se, 6-7 éves koruktól fordul a kocka, és pár évig minden undorító és "fúj" lesz, ami a csajokkal, meg a szerelemmel kapcsolatos...

2011. márc. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem a bölcsiben már "férjem" volt, úgyhogy nem korai! :-D
2011. márc. 30. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!