Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiamat amikor csak tudom...

Kisfiamat amikor csak tudom elhozom délben az oviból, ma a nevelési tanácsadóba kell mennem ezidőben, az óvónéni ezt mondta erélyesen neki reggel mikor eljöttem"Nem tud érted jönni anyád, mert megy játszani". Csak én vagyok túlérzékeny?

Figyelt kérdés

A kisfiam hiperaktív ,ezért kell mennem az ovi küldött oda bennünket.

Talán lehetett volna mást is mondani a gyereknek és máshogy...kritikának éreztem,hogy én csak elszórakozom,miközben ők kénytelenek a gyerekkel bajlódni...


2011. márc. 28. 09:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Az én fia 17 éves, ovis korában diagnosztizáltak nála hiperaktivitást. Hasonló hozzáállást tapasztaltam az oviban, mint te. Nem hiszem, hogy túlérzékeny lennél, de a saját érdeked azt kívánja, engedd el a füled mellett ezeket a megjegyzéseket. Éppen elég nehéz egy hiper gyerekkel, ne csinálj plusz gondot magadnak, ha nem muszáj. Egyszer-egyszer azért megemlítheted az óvó néninek, hogy miről is szól ez a történet, de túl sok látszatja valószínűleg nem lesz.
2011. márc. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Az óvónő egyértelműen butaságot mondott! Még ha nehezen is viseli a gyerek magatartását., akkor is meg kellene próbálbnia elfogadnia.. Még ha ez nehéz is számára! Ha meg jól tudja, hogy te mindent megeteszel azért, hogy javuljon a kicsi viselkedése, épp miatta mész a nev. tanácsadóba, nem kellene még pluszba felhúzni a gyereket! Aztán csodálkozni, meg panaszkodni fog, hogy ma a szokottnál is kezelhetetlenebb... Ha nem akarta külön elmagyarázni a gyereknek, hogy te hová mész, akkor se kellett volna hülyeséget mondani! Elég lett volna az, hogy "ma akkor anya kicsit később jön érted. Nem baj, akkor többet lehetsz legalább a pajásaiddal." És ennyivel lezárja a dolgot.

Nincs esetleg a közelben egy másik óvoda, ahol nem ilyen ellenségesen kezelénék a fiadat?? Én bizony meggondolnám, hogy maradjon-e itt, ha így állnak hozzá! egy óvónő anyuka

2011. márc. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!