Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hiba-e, ha nem eszik egy 2,5...

Hiba-e, ha nem eszik egy 2,5 éves gyerek főzeléket?

Figyelt kérdés

A gyerekem bölcsijében azzal nyüsztetnek, hogy nem akar főzeléket enni, és hogy ez mekkora tragédia. Erőltették is a dolgot, aminek az az eredménye, hogy tör-zúz, ha a főzelékes tálat meglátja. A húsos-zöldséges leveseket megeszi, de a főzelékeket nem.

(Anno, 15 hónaposan, amikor rájött, hogy egész jól tud rágn és elutasította a főzeléket, azt tanácsolták nekem, hogy ne erőltessem, adjak neki darabos kaját. Én így tettem, most meg állandóan azt hallgatom, hogy mindenki eszik főzeléket, csak az én gyerekem nem.)

Nyugodtan legyetek kíméletlenek, írjátok meg, ha ez tényleg ekkora probléma, és kérlek, írjátok meg azt is, hogyan tudnám rávenni a kis terminátoromat, hogy egyen főzeléket is!

Köszönöm a segítséget!


2011. márc. 26. 15:38
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy megosztottad velem a tapasztalatod!

Én sem vagyok az erőltetés híve. Próbálom szép szóval rábírni a főzelékevésre, nem igazán sikerül, de erőszakos nem leszek vele. Én is jártam hasonlóképpen a kelkáposzta főzelékkel. Azóta még az illatától is rosszul vagyok.


Köszönöm, hogy segíteni próbáltál!

2011. márc. 30. 05:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!