Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi lehet az oka az eros...

Mi lehet az oka az eros izzadasnak?

Figyelt kérdés
2.5 eves kisfiam amint elalszik, nagyon leizzad a feje es a hata, pedig nincs tuloltoztetve. 2 hete tudogyulladasa volt.
2011. márc. 21. 07:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet,hogy fáradtabb mostanában,és nagyon mélyen alszik?Én magamról tudom,hogy ha nagyon mélyen alszom,akkor szoktam megizzadva ébredni.A fiam egész kiskorától tiszta víz alvás közben,és ő is nagyon mély alvó.(nem is elalszik,hanem inkább elájul,fel sem lehet ébreszteni ilyenkor):)
2011. márc. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem is tudom, eleg sokat is alszik mostanaban. Most kapja a Bronho-Vaxom immunerositot, arra is gondoltam mar hogy talan ettol is lehet ez a sok alvas es eros izzadas. A hata es a feje is csurom viz...
2011. márc. 21. 15:22
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem rég olvastam egy régi Kismama újságban erről. Ott azt írták, hogy amikor mély alvási fázisba kerülünk, akkor a szervezetünk lehűti önmagát. Ha ez nagyon hirtelen történik, akkor nagyon gyorsan megizzadunk. A kisgyerekeknél ez gyakran előfordul.


Egyébként a lassan 3 éves lányom is ilyen. Hétvégente a délutáni alvás után gyakran hajat kell szárítanunk, mert csurom víz a haja. Néha még pólót kell cserélnünk. A bölcsiben azt mondják, nem izzad meg, csak ritkán.

2011. márc. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne izgulj, nincs semmi baja, csak ilyenkor a szervezet hot ad le, foleg, ha gyorsan mely alomba szenderul, ezert izzad annyira. A kisgyerekek a fejukon, nyakukon izzadnak leginkabb,ezert lesz csurom viz a haja.

TEljesen normalis.

2011. márc. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez volt a születésétől kezdve, kb. olyan másfél évig. A fejecskéje izzadt nagyon. Most 26 hónapos és teljesen megszűnt, nem tudom miért. Hormonváltozás? Szoptatás? Túl mélyen alszik? Nagy a páratartalom a szobában?
2011. márc. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!