Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes kismama vagyok, es...

8 hetes kismama vagyok, es aggodom mert tegnap tobbszor is eros szuro jellegu fajdalmat ereztem, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Sokszor van, tompa nyomas, es fajdalom, de a szurkalas csak tegnap fordult elo eloszor, normalis ez. Aki tud segitsen. Koszonom a valaszokat.
2011. aug. 16. 10:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Akkor majdnem egy cipőben járunk, az elötted levő kérdést én írtam ki. Én is 8 hetes vagyok és nagyon szurkál a hasam és feszül is...

2011. aug. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mindketten nyugodjatok meg! Nincs semmi baj! A méh tartószalagjai nyúlnak, felkészülnek a rájuk váró feladatra. Jó babavárást!

2 gyerkőc anyukája

2011. aug. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom. Azert elmentem az orvoshoz, ahol sikerult kieroszakolnom egy vizsgalatot, es egy ultrahangot. Kulfoldon elek, es itt 12 hetes kor alatt semmit nem csinalnak, sem vizsgalat, sem ultrahangot. Kaptam idopontot a korhazba ahol majd megnezik. En akkor leszek igazan nyugodt. De azert nagyon koszonom a valaszokat.
2011. aug. 16. 14:17
 4/8 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező! Én holnap megyek Uh-ra, ha nem felejtem el megkérdezni a nagy izgalmamban, akkor megkérdezem és megírom, amit a doki mondott! :)

A másik ilyen problémával küzdő 8 hetes kismama.

2011. aug. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Koszonom..

Ha megtudsz valamit, elore is koszonom, hogy megirod majd. Tovabbi szep napot.

2011. aug. 16. 17:08
 6/8 anonim ***** válasza:
Tényleg ne felejtsd el :) Én is pont ilyesmi kérdést akartam kiírni,mert igen fájdogál a hasam.Remélem ez tényleg normális és nincs semmi gond!
2011. aug. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális, nő a méhed, nyúlnak a szalagok, emiatt van. A terhesség során többször fogsz még ilyesmit érezni. Ha nem görcsölsz és nem vérzel, akkor nem lehet gond.
2011. aug. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Koszonom mindenkinek a valaszokat. Tegnap is egesz nap fajt, es ugy dontottunk a parommal hogy bemegyunk az ugyeletre es megnezetjuk. Amit jol is tettunk. A babanak semmi baja, o jol van, de a fajdalmakat egy fertozes okozta. Kaptam ra gyogyszert es mar jobban is vagyok.

Mindenkinek boldog babavarast :)

2011. aug. 17. 12:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!