Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ez mennyire természetes 2,5...

Ez mennyire természetes 2,5 évesen?

Figyelt kérdés

A szomszéd kislány egyidős a fiammal.2 hónap van köztük, a kislány javára.

Jóban vannak nagyon, szeretik egymás.Ezzel nincs is baj, nagyon örülök neki, de most nagyon meglepődtem.

Jó múltkor átjött hozzánk a kislány, az anyukája nem volt itt.

Bent játszottak a szobában, én nem voltam bent.

Amikor benéztem hozzájuk, az a látvány fogadott, hogy a fiam fekszik az ágyon, a kislány rajta ül és lovagol (sexuális értelemben).

Amikor bementem leugrott a fiamról a kislány, de utána is ölelgette, puszilgatta a fiamat.A kis manóm már menekült tőle.


A hétvégén megint átjött a kislány.Tettem tisztába a fiamat, ő meg megfogta a kukát.Persze rászóltam hogy nem szabad.Azt is furcsálltam ebben, hogy a fiam nem engedi soha hogy hozzá érjek, kész tortúra neki megtörölni, de az nem zavarta hogy a kislány fogja.


A dologhoz hozzá tartozik az is, hogy az anyuka a testével kereste (talán még mindig) a pénzt, és nem kényszerből, hanem örömmel.


És nem egyszer volt hogy röhögve mesélte hogy rájuk nyitott a kislány.


Persze ránk is ránk nyitott már egyszer a fiam, de én elsüllyedtem emiatt szégyenemben és semmi vicceset nem találok benne.


Kérdésem az lenne hogy normális a kislány viselkedése, vagy lehet hogy gyakran látja ahogy a szülei nemi életet élnek, és ezért van?


2011. márc. 18. 13:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát nézd szerintem ha nem k....va anyuci akkor se ! normális.


nekem is lányom van szintén 2.5 éves és a nemi életünket nem tárjuk elé..

már külön fürdik és nem mutogatjuk magunkat elötte ha magától nem jön be amikor fürdök nem hívom be hogy gyere nézzed...


szóval ez max. nevelés kérdése és ha anyuka még dicsekszik is vele hogy a lányka már fel van világosítva akkor ne lepődjön meg ha 12 évesen már nemi életet él...

2011. márc. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jesszus, akkor valószínű anyukát már többször látta akció közben ez a kislány,azért próbálja utánozni.
2011. márc. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem hagynám őket egyedül, amikor ott van a kislány.
2011. márc. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az én lányom is szokott levagolni apa hátán, lábán vagy a hasán. Nem feltétlenül gondolom, hogy otthon ezt látja. Két és fél évesen már érdeklődőbbek , biztos azért fogta meg a kukacát a fiadnak, mert az más mint az övé.Az én 21 hós lányomon pl észrevettem, hogy fürdés közben a nuniját piszkálgatja. nem tudom mire vélni. Szeritnem fedezi fel a testét. rákeresve ezt találtam

[link]

2011. márc. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is érdeklődnek.Nem feltétlen azért mert benyitott.Szerintem természetesen szép szóval kell neki mondani,ezt nem illik,neki olyanja van neked ilyened,de ráijeszteni sem a fiadra sem a kislányra nem szabad,mert én azt olvastam hogy ez a későbbi szexuális életére és párkapcsolatára is kihat ha most pici korban ezt a dolgot nem természetesen kezeljük.az illik és a szabad között óriási a különbség.Szerintem sem kell kitárulkozni előtte meg mutogatni magamat,de ha meglát sem kell elsüllyedni mert ez egy természetes dolog(nak)kell(ene) hogy legyen.2 éves kislány anyukája(tanultam pszichológiát és anyukám egészségügyis én meg pedagógus vagyok)
2011. márc. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kicsit megdöbbentő, hogy a kislány lovagol a kisfiún. Az még természetes, hogy a kukiját megfogja és a kisfiú is az ő punciját, hiszen ez természetes kíváncsiság. De a lovaglás, már kicsit durva.
2011. márc. 19. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!