Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Csak engem borít ki ez a...

Csak engem borít ki ez a futóbicikli mánia? Szerintem semmi köze az igazi pedálos biciklihez. Szóval, ha valaki biciklit akar venni, az pedálos, nem?

Figyelt kérdés
Szóval, ha valaki biciklit akar venni, az pedálos, nem? Amit szépen megtanul a gyerek tekerni. Ez a futóbicikli a kismotor "modern változata" nem? Menő, hogy fa, meg fém, nem műanyag.jó dolog ,nem mondom, de ne emlegessük már egylapon az igazi biciklivel.vagy én látom rosszul?
2011. márc. 11. 13:42
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
46%

Az egyensúlyozás "megtanulásának" annyi más módja van, hogy ez a futóbicikli tényleg csak egy a sok mód és lehetőség közül. Károsnak nem káros, de nem lesz nehezebb az élete annak a kisgyereknek a kerékpározás, akinek az kimarad az életéből.

Igen, ez ma "menő". Divatcikk, jó marketinggel, jó magas árral, és jó sok vásárlóval.

2011. márc. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
37%

Ja és én is óvónő ill. mozgásfejlesztő vagyok, 15 hós a kisfiam, és nem fogunk neki ilyet venni.

Utolsó voltam ismét.

2011. márc. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
63%

nem értem, minek ezt kérdésben kiírni.. ha nem szimpi nem vszel, ha igen, akkor veszel.

Azért mert vki vesz, nem kell támadni.

Nekem pl nem szimpi a hordozókenső, de nem írom ki kérdésben és nem érdekel, hogy más azt vesz.

Ő dolga.


Ez olyan tipikus "kötekedős kedvemben vagyok" kérdés.

2011. márc. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
56%
14.08-as vagyok.Szerintem itt nem ez az egyetlen olyan kérdés ami más-más vélemény különbséget ad.ez egy ilyen oldal,ha nem teszik nem irunk,nem olvasunk,de a kérdező a véleményre volt kíváncsi.és én is az óvónénivel értek egyet,szerintem is nagy marhaság,azt nem mondom,hogy ha valakinek felesleges 10 ezrese,az nem dobjon ki 1 évre egy ilyen bicóra,de e nélkül is teljes-értékű ember lehet.Szóval kedves kérdező,a nagy többség bizony teljesen normálisnak tartja,én nem.viszont tény,mindenki arra költi a pénzét,amire akarja.az viszont engem nem zavar.annyi más marhaságot megvesznek(megveszünk)miért ne ez lenne kivétel.
2011. márc. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
73%

Miért érzem azt,h megint fikázva vannak azok,akik vesznek a gyereknek kismotort,majd futóbiciklit és később pedálosat?!

Igen én is megveszem neki,kerűljön bármennyibe.1.5 éves,fél éve motorozik már "unja" a biciklihez még kicsi a futóbiciklit pedig élvezi!

ENNYI!

2011. márc. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

azért örülök ,hogy nemcsak én vagyok ilyen ódivatú.én nem kötözködni akartam, csak olvastam egy kérdést, hogy "milyen biciklit vegyek xéves gyerekemnek?"és sorba jöttek a futóbiciklit válaszok.és miután ennek a szerkezetnek nem sok köze van SZERINTEM a biciklihez hát borult az agyam.

és ,ha apu mennyit fut a gyerek után míg megtanul egyensúlyozni?hát nem jó közös programm?megtanította a gyerekét biciklizni!!!

2011. márc. 11. 20:49
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Én kifejezetten örülök, hogy van egy ilyen átmenet a kismotor és a pedálos bicikli között.

Egyáltalán nem érzem pénzkidobásnak, hogy vettünk egy futóbiciklit az akkor 3 éves kisfiamnak. Pedálozni nem volt hajlandó, még a pótkerekes bringán sem, a kismotort viszont már jóideje kinőtte. Mit kellett volna csinálnunk? Erőltetni a biciklizést? Vagy térdvédőt venni neki, hogy továbbra is a kismotorral menjen?

Kapott egy futóbringát, na bumm! Nem a legdrágábbat vettük, 8500 Ft volt, de láttam 50.000-ért is, na az tényleg túlzás lett volna!

Ráadásul akkor már megvolt a kistesója, és így legalább a babakocsi mellé befért a bringája is, míg egy pedálos, főleg ha pótkerekes, már nem fért volna be.

2011. márc. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ja, a másik pedig, hogy tavaly még ordított, akárhányszor pedálos biciklire ült, most viszont, 1 év futóbiciklizés után gond nélkül pedálozott, le sem akart szállni róla a Decathlonban :)
2011. márc. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Motor után bő egy évig futóbringázott a kisfiam.

Aztán 4 évesen kétkerekűvel tepert, pótkereket nem is látott. 3 percig futottam vele össz-vissz, utána magától indult-állt meg, tekert, egyensúlyozott.


Ja, használtan vettem 5e-ért, hibátlan volt. És nem borított ki, mert tökéletesen hasznát vettük.

2011. márc. 14. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!