Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Csak engem borít ki ez a...

Csak engem borít ki ez a futóbicikli mánia? Szerintem semmi köze az igazi pedálos biciklihez. Szóval, ha valaki biciklit akar venni, az pedálos, nem?

Figyelt kérdés
Szóval, ha valaki biciklit akar venni, az pedálos, nem? Amit szépen megtanul a gyerek tekerni. Ez a futóbicikli a kismotor "modern változata" nem? Menő, hogy fa, meg fém, nem műanyag.jó dolog ,nem mondom, de ne emlegessük már egylapon az igazi biciklivel.vagy én látom rosszul?
2011. márc. 11. 13:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
79%

Igen, TE látod rosszul.

A gyerek a futóbiciklivel megtanul egyensúlyozni, ugyanúgy, mint ahogy késöbb a rendessel kell majd neki. (A kismotorhoz az égvilágon SMEMI, de SEMMI köze sincs!!!)

A háromkereküvel megtanul pedálozni, anélkül, hogy közben az egyensúlyozásra IS kellene figyelnie. Ezután a pedálos kétkerekü biciklivel már gyakorlatilag tud is menni, és sokkal könnyebben megtanulta, mintha auonnal az "igazival" kezdene, és megússza az esések nagy részét is.


Egyébként a bicikli annyit jelent, hogy "kétkerekü", a pedál nem tartozik bele a definicióba.

2011. márc. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
73%

Igazad is van meg nem is. A kismotornak kicsik a kerekeik így az jó egy rövidebb távra és 3 kereke van vagy is nem tud vele feldölni. A futóbiciglinek már csak 2 kereke van és segíti a gyereknek megtalálni az egyensúlyát, így már a rendes biciglivel könnyebben fog boldogulni. ha pl elmegy a család egy bicigli túrára a gyerek is jöhet vele, mert ezzel sokat tud menni és elég gyorsan is rosszabb terepen is.

ès lehet hozzá kapni olyan csatlakozót mintha utánfutó lenne a felnött bicigli mögé lehet tenni.

ha a család nem nagy biciglis akkor elég a motor de ez szerintem a kismotor és a pedálos bicigli közötti.


Nem értem mi borít ki ezen?

2011. márc. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
66%
Ahogy előttem írták. Futóbiciklije volt a gyereknek, lecseréltük normálra, és szinte aznap tudott egyedül menni a másikkal.
2011. márc. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
77%

A lényeg azon van, hogy megtanul egyensúlyozni.

Ha ez téged kiborít, sajnállak:-((((((

Ez az alapja biciklizésnek, az egyensúly megtabulása.

Nem tudom te tanítottad-e a gyrekedet biciklizni, de az én párom jó sok km-t rohant a gyerekkel fával a bicaj hátuljában, mire megtanult menni vele.

Ez még nagyfiamnál volt.

A támasztókerék csak arra jó, hogy soha ne tanuljon meg biciklizni


A kicsinek is futóbiciklije van, ilyen, fát kimondottan nem akartam:

[link]

2011. márc. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
47%
szóval akkor a sorrend.begyünk egy kismotort,aztán vegyünk 1 év múlva egy futóbiciklit,a köv évben meg egy háromkerekű biciklit,aztán meg egy 2+2 pótkerekes biciklit???mert az egyikkel megtanul,lökni,a másikkal egyensúlyozni a 3.kerekezni,a 4.meg szépen lassan közlekedni.Kicsit én is úgy érzem ez a mai világ heppje.én is megtanultan egyensúlyozni és tekerni is,és a fiam is megfog.lehet később,de nem biztos,de ha később se lesz semmi gondja ebből az életben.viszont ennyi pénzen már lassan autót is lehetne neki venni:)
2011. márc. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
69%

3 kerekű (tricikli) felesleges.

Kapott egy kimotort 1 évesen, 2 évesen egy futóbicilkit, a következő pár év múlva egy sima kétkereű lesz.

Ennyi.

Akinek fáj a futóbicikli az ne vegyen, de kár ebből ekkora üyget csinálni!!


ue

2011. márc. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
79%

Megtanul vele egyensúlyozni, úgyhogy te látod rosszul.

Megy vele egy darabig, aztán átül a pedálos biciklire és nem kell se kitámasztókerék, se segítség neki, mert fogja tudni használni.

Futóbicikli nagyon jó találmány szerintem, a kismotorral nem tanul meg egyensúlyozni, mivel azon ül a gyerek, és nem tud vele felborulni.

2011. márc. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
49%
akkor inkább veszek neki rollert...
2011. márc. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
29%

En meg futobiciklirol az eletemben nem hallottam, igy kivancsian kerestem ra.

Hat kedves anyukak! Gratulalok, hogy a marketingesek milyen szepen be tudjak magukat huzni a csobe.

Ez egy nagy marhasag, a sima biciklivel is lokheti magat a gyerek, ha akarja, nem muszaj tekerni, es akkor nem dobott ki a csalad ketszer annyi penzt, a maradekbol lehet venni szep mesekonyveket.

Bar lelke rajta, aki igy koveti a divatot.

Ovoneni

2011. márc. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
61%

Kíváncsi lennék, hogy löki magát egy biciklivel, hogy ne akadjon a pedálba a lába.

Gratulálok kedves óvónéni:-(((((


Ez nem divat kérdése.


Akkor törpmotor is egy divat, nem.

2011. márc. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!