Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Csömöri Anyukák! Milyen a...

Csömöri Anyukák! Milyen a bölcsihelyzet Csömörön? Tervezzük, hogy odaköltözünk, de vajon a 21 hónapos kicsimnek lenne helye szeptembertől a bölcsiben?

Figyelt kérdés
2011. febr. 20. 22:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Javítsatok ki ha rosszul tudom, de szerintem Csömörön nincs állami bölcsi, csak magán. Abból van 3 vagy 4, neten rá tudsz keresni. De esetleg kérdezd meg az önkorm.-ot:

[link]

2011. febr. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én is úgy tudom, hogy nincs állami, az viszont biztos, hogy kistarcsán és kerepesen nincs (a szomszédban) a XVI. kerület meg csak helyieket fogad. kistarcsán egyébként szeptembertől lesz állítólag állami, de nem túl valószínű, hogy külsősöket bevesznek.


egyébként önkormányzat, telefon.


a magánbölcsik egyébként olyan havi 60e környékén (fölötte) vannak, ebbe esetleg az önkormányzat beszáll, de sokra, 10e-nél többre ne számíts...

2011. febr. 21. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ó, köszi

Azt mondta az ingatlanos, hogy van bölcsi...

Na utánanézek.

köszi még egyszer

2011. febr. 21. 07:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!