Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tegyek hogy a lányom...

Mit tegyek hogy a lányom rendesen egyen?

Figyelt kérdés
Van 1 éves kislányom mostanában nem hajlandfó enni és mindig maga elé teszti a kezét és hiába kiabálok rá hogy tegye le a kezét nem teszi és csak hisztizik nem akar már ö se enni
2011. febr. 10. 11:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Először is ne kiabálj vele, mert az dacot ébreszt benne, inkább add a kezébe a kanalat a villát, és játékosan etesd :) nevess sokat, akkor is ha kiborít valamit, persze nézz rá "csunyán", de ne kiabálj vele, mert azzal nem fogsz előre haladni :)
2011. febr. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

mikor nem akar enni a fiam, akkor nem adok neki, leülök, hogy lásson, és elkezdek nagyon jóízűen enni.

erre mindig jön , hogy mit eszem, és már neki is kell.

esetleg lehet, hogy nem éhes? sokat reggelizett , tízóraizott?

akkor nincs más sem, ha nincs ebéd akkor semmi más pótló, csak hogy egyen, mert ebből fog majd kialakulni, a hisztizek és nem eszem, mert utána úgyis kapok más finomat.


én nem csinálok nagy problémát, ha nem eszik, mert nálunk is van, hogy nem kívánjuk az ételt.

persze, ha ez huzamos és egyfolytában így csinálja az más.


próbálj a kezébe adni egy kiskanalat esetleg villát, az enyém nagyon élvezte

2011. febr. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 2 éves,de mindig is nagyon rossz evő volt.Nehéz bármilyen ételt is megetetni vele.Sokféle praktikával próbálkoztam,de a legtöbbször az jött be,hogy köré tettem az éppen kedvenc kabaláit,és mindegyik kapott egy.egy falatot játékból,és végén természetesen a kislányom is.Hát így néha sikerül beletömnöm egy-két falatot.de semmilyen más módszer nem vált be.
2011. febr. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 ekeke ***** válasza:

Annyit eszik, amennyit a szervezete igényel.


Te meg ne kiabálj. Az emberek másokkal kiabálnak, pedig magukkal sokkkal több kiabálnivaló lenne, pl.: dohányzás, alkohol, költekezés, lustaság.... soroljam?

2011. márc. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!