Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akik használnak emeletes...

Akik használnak emeletes ágyat, mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Kislányom 30 hónapos, kisfiam 16. Két hónap múlva fog megszületni a testvérük. Egyenlőre sajnos kénytelenek lesznek egy szobában meglenni, kb. két évre nincs más megoldás. Jelenleg két kiságy van a szobájukban, közötte egy pelenkázó szekrény, az egyikből ki van véve 3 rács, a kislányom szabadon jár-kell. Bajban vagyunk. Megy az állandó vita az ágy kérdésben a férjemmel. Ő emeletes ágyat szeretne betenni a két nagyobbiknak, a kicsinek meghagyni egy rácsosat. Én hagynám a két rácsosat, a középső menne abba, amelyikből már ki van véve pár rács. A nagyobbik gyerekemnek pedig egy körbe támlás 70*180-as ágyat vennék. Az emeletes ágy szerinte jobb megoldás arra két évre, mert jövőre a középsőnek is kéne venni valami nagyobbat úgy is. Én picit félek az emeletes ágytól, mert ugyan a lányomból kinézem, hogy nem esik le róla, le és fel tud mászni még éjjel is rá, de félek, hogy a kicsit hogyan akadályozom meg benne. Nagyon eleven gyerek, nehezen tiltható tőle bármi, igazi fiús durr-bele fajta. Nektek mi a véleményetek?
2011. febr. 8. 15:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Én is emeletes ágyat vettem.De olyat ami szét szedhető két ággyá.Először a létra részét nem tettük rá.Még nem volt tesó.De az oldalán felmászott a 2 éves kislányom.Így mondtam a férjemnek tegye fel a fenti ágy oldalát és a létrát.Legalább nem esik le.De olyan bravúrokat csinált hogy szétszedett vele.Így most a két ágy külön van.Egy kicsit várok és újra összerakatom.Hiszen azért vetettem ilyen ágyat.Nem bántam meg, mert praktikus.Szerintem vegyetek ti is olyat ami szétszedhető és ha nem felel meg még mindig szétszedhetitek és lesz két egyforma ágy.
2011. febr. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!