Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Miért nem használnak Budapeste...

Miért nem használnak Budapesten emeletes buszokat?

Figyelt kérdés
2010. nov. 3. 22:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert nehézkes az utascsere. Ez persze ott ahol ehhez vannak szokva nem gond. De ezeket a buszokat is csak olyan vonalakon lehetne járatni ahol ez nem okozna gondot. Egy csuklós busz sokkal praktikusabb nincs annyi vonalról letiltva.
2010. nov. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 capsread válasza:
Szerintem a gond nem más, mint hogy nincs rá pénz.
2010. nov. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem emeletes buszokat inkább a távolsági vonalakon kellene használni. Ha jól tudom pár vonalon vannak ilyenek, de hozzánk pl fél óránként indulnak buszok, általában csuklósak, az összes tömve van, gyakran olyan szinten, hogy szó szerint nem férsz fel... és 1 órás az út... előbb az ilyen vonalakra kellene emeletes busz, nem Bp-re.

De szerintem is csak pénzhiány az oka annak, hogy nincsenek ilyen buszok a városban, pedig nem ártana ezeket a sz*rokat már lecserélni...

2010. nov. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én is arra gondoltam, hogy a legtöbben csakazértse mennének fel az emeletre, mert jaj csak x megállót megyek. Kár, pedig gyönyörűek az emeletes buszok, valahogy feldobják az utcaképet ott, ahol járnak.
2010. nov. 4. 15:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Budapestre, ahol sűrűn vannak megállók, felesleges szinte. Távolsági buszok helyett pedig szerintem tökéletes lenne!
2010. nov. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!