Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » XI. kerületben milyen a...

XI. kerületben milyen a Bükköny utcai és az Ezüstfenyő óvoda?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokra vagyok kíváncsi,mert ovi beíratkozás előtt vagyunk!
2011. febr. 8. 09:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Mi ugyanebben a cipőben járunk. Mi a XI. ker. Alsóhegy utcai ovi felől érdeklődtünk itt, de arra sem jött válasz.

Szerintem menj el a vezető óvónőhöz érdeklődni, nézz körbe az oviba, menjetek el nyílt napra is.

2011. febr. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm a válaszod!Mindenképpen elmegyünk a nyílt napra,de szerintem ezek a nyílt napok nem mindig a valós képet mutatják.Sokkal jobb ha olyan szülő mondja el a tapasztalatát akinek oda jár a csemetéje!

2011. febr. 10. 15:31
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, egyetértek! De sajna nem jelentkezik ilyen szülő...

Az a fontos még, hogy milyen lesz az óvónénitek, próbálj vele is beszélgetni :)

2011. febr. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szia!

Most vettem észre a kérdésed, mi is ovit keresünk! Én érdeklődtem a Napraforgó ovi után. Én oda jártam 25 évvel ezelőtt és nagyon szerettem. Minden oviban április környékén lesznek a nyílt napok, akkor kell érdeklődni. A beiratkozás pedig május elején.

A szobatisztasággal hogy álltok?

2011. febr. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!Kedves utolsó válaszoló!A Bikszádi utcánál lévő Napraforgó ovira gondolsz?Oda járnak a barátnőm gyerekei és nagyon meg van elégedve vele,folyton csak dicséri az ovit.A baj az,hogy nekünk nem körzetes,és gyeden vagyok a picivel,így nem biztos hogy fel is veszik!A körzeti ovink a Bükköny,(ahol többszörös a túljelentkezés)de az Ezüstfenyőbe kevesen szoktak jelentkezni,mert kicsi a körzete.

Amúgy nekem a fiam már 2 évesen szoba és ágytiszta volt,tehát ezzel nincs gondunk.

2011. febr. 12. 11:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!