Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Dönthetős vagy stabil autósülé...

Dönthetős vagy stabil autósülése van 20hónapós körüli gyerekeiteknek?

Figyelt kérdés
2011. febr. 6. 12:16
 1/5 anonim ***** válasza:
22 hónapos volt a kisfiam amikor ülést cseréltünk. Ez fix, Nania. Nagyon jól felveszi a kocsi ülés alakját, meg jól kiképzett, kagyló formájú. Így ha elalszik benne, akkor sem bukik előre a feje. (Ami előtte volt dönthető, Remi 0-18-as, abban előre bukott ha teljesen ülőbe volt)
2011. febr. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én ezt a fajtát néztem ki:

[link]


Csak még gondolkodom rajta.Kényelmesnek tűnik képről,csak attól tartok,hogy a feje előrebukik ha elalszik.

A Nania ilyen stilusú?

2011. febr. 6. 12:45
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi pont most cseréltünk le egy 15-36 kg Cybes Solution x-fix isofixesre a 9-25 kg ülésünket.Mekkora gyereknek szeretnéd?Én veszek egy normális nyakpárnát mert tuti előre megy.Még nem aludt benne de kíváncsi leszek mi történik majd.

2011. febr. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha keveset utaztok ér rövid távon, bőven elég egy stabil 15-36 kg-os.

Ha sokat, vagyis inkább hosszú távon utaztok, akkor dönthetőt.

Mi havonta utazunk 400 km-t oda-vissza, mindenképp dönthetőt vettem!

2011. febr. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A nania hasonló. Csak abban nincs külön fejvédő, csak a fejtámla.

[link]

Ilyen a mienk. első voltam

2011. febr. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!