Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akik télen szoktatták szobatis...

Akik télen szoktatták szobatisztaságra a kisgyereküket azok hogyan csinálták? Meg ha v. hol pisilni kell mit csináltok, mert az én lányom csak wcszükítővel tud pisilni?

Figyelt kérdés
Az én kislányom itthon már teljesen szobatiszta,de ha elmegyünk v.hova nem merem elvinni pelus nélkül,nehogy megfázzon. Meg az
2011. febr. 4. 19:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Nálunk igaz nem volt tél, de a bilit egy ideig mindenhova vittük magunkkal.

Vidd magaddal a wc szűkítőt. És kezdetben váltás ruhát is.


Nem tudom, mennyi idős, de ha már akkora, hogy meg lehet vele beszélni, akkor meg is kérdezheted tőle, hogy most elmentek ide vagy oda, szeretne-e pelust venni, vagy szeretne inkább bugyiban menni, utóbbi esetben fog-e szólni, ha pisilni kell stb.

2011. febr. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nyári leszokatatás volt nálunk. Csak azért írok, mert előttem azt ajánlották, hogy vidd magaddal a bilit, szűkítőt... Hááát én vittem annak idején, de ne tudd meg, hogy milyen undorral néztek rám mindenhol. Még a játszóházban is közölték, hogy hagyjam kinnt és be ne vigyem...


Nehéz ügy a téli időszak...sok sikert nektek!

2011. febr. 5. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell mindenhová cipelni a bilit/szükítőt. Ha otthon már teljesen szobatiszta, akkor nem hinném, hogy elmenetelnél ha pelust használtok, akkor visszaszokna rá.
2011. febr. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De sajna ő még WC szűkítő nélkül nem tud pisilni,fél hogy beleesik a WC-be.
2011. febr. 6. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!