Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek mennyit párásítsak?

Szerintetek mennyit párásítsak?

Figyelt kérdés

Baromi száraz a levegő, panel 27 fok, 25%-os páratartalom. Nagyon régi típusú (vszínűleg hideg) párásítónk van, az a barna ufó kinézetű.

Kisfiam szobája kb 6 m2, éjjel zárva marad.

Az elég, ha elalvás előtt 2 órát megy a párásító úgy, hogy az ajtó akkor még nyitva van? Aztán amikor elalszik kikapocsolom, és bezárom az ajtót.


2011. febr. 4. 12:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk majdnem egész nap megy a párásító, mégsem kúszik 50 % fölé. Állítólag az a jó, ha 40 és 60 között van a páratartalom.
2011. febr. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekünk is olyan volt régen, bár nem tudom, mennyire párásít. Nálunk is egész nap megy a mostani párásító, sőt mostanában már éjjel is megy egész éjjel. Páratartalom mérőnk nincs, de nem hinném, hogy penészedni fognak a falak....

Szerintem mehet nyugodtan több ideig, mint 2 óra.

2011. febr. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A média marktban tudsz venni páratartalamo mérőt 3000,-Ft. És akkor tudsz mihez viszonyítani. A normál érték 40-60%.
2011. febr. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Van páratartalom-mérőnk a nagyszobában, de két kisszoba is van, és nincs kedvem folyton méricskélni. Ezért inkább a tapasztalatokra vagyok kíváncsi.

Bár most enyhébb nap van, nem fűtenek olyan nagyon, és nem is kell párásítani, mert 43%-on vagyunk, de ha megint jön a hideg, ismét száraz lesz minden. :)

2011. febr. 6. 10:08

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!