Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Rossz anya vagyok, hogy a...

Rossz anya vagyok, hogy a 18hós kislányomnak még mindig adok tápszert?

Figyelt kérdés
kezdem magam rossznak érezni,mert rengetegen mondják,hogy ennyi idősen már nem kellene tápszereznem.De nem tudok mit csinálni,mert sokszor csak ezt hajlandó enni,főleg,ha nyűgös.Pedig én már el akartam hagyni az étrendjében.Szinte mindent eszik,nem válogatós,ezzel nincs baj.
2011. jan. 31. 10:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

az enyém 19 hónapos és csak tápszert kap, tejet még nem ivott, és én 2 éves koráig nem is akarok neki adni

nem hinném hogy ettől rossz anyák lennénk :) engem nem érdekel ki mit gondol

2011. febr. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szia, ezen én is sokat agyaltam. A fiam 17 hónapos koráig szopizott, aztán már csak nyammogott rajta, azután adtam neki tápszert(Nestlé BEBA 2 H.A, majd 3-as). Most 21 hónapos, reggel (babakakaóval) és este iszik 280 ml tápszert. Aggódásomat (hogy nem baj-e hogy tápszerezem a gyereket) a védőnőnek fejeztem ki, és ő megnyugtatott, hogy 3 éves koráig nyugodtan adhatom neki. Eszik tejbegrízt, zabkását tejjel és minden tejes ételt, semmi baja nem volt tőle, de én tápszert táplálóbbnak találom. (meg ki tudja mi van a mostani tejekben). Szóval én nem gondolnám, hogy rossz anya vagy. Pláne, ha a picurkád szereti, akkor nincs gond.( A tesóm kislánya nem hajlandó tápszert, se tejpépet enni. )
2011. nov. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!