Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Rossz anya vagyok, hogy a...

Rossz anya vagyok, hogy a 18hós kislányomnak még mindig adok tápszert?

Figyelt kérdés
kezdem magam rossznak érezni,mert rengetegen mondják,hogy ennyi idősen már nem kellene tápszereznem.De nem tudok mit csinálni,mert sokszor csak ezt hajlandó enni,főleg,ha nyűgös.Pedig én már el akartam hagyni az étrendjében.Szinte mindent eszik,nem válogatós,ezzel nincs baj.
2011. jan. 31. 10:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

En nem ertem, miert lennel ettol rossz anya. Ha nem akarsz neki meg tejet adni, akkor miert ne adhatnad a tapszert? Tejitalt nem probaltad?

Nekem meg pont az a bajom, hogy se a tapot, se a tejital nem fogadja el. O most lett 1 eves penteken. Igaz este, es hajnali 5kor szopizik meg, de hat az nem annyi, amennyi tejalau innivalo kellene neki 1 nap - szerintem.

2011. jan. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az en fiam 21 honapos es meg mindig tapszert iszik,reggel es este....o ezt szereti,en meg szivesen adom neki,miert ne?eszik mindent,de vacsora es reggeli melle ezt issza...szerintem ez nem baj,es semmi hatranyt nem okoz........Kulonben kit erdekel mit gondolnak masok rolad?Te tudod jo anya vagy,a tobbiek meg soprogessenek a sajat udvarukban...minden jot kivanok

2011. jan. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Dehogyis!!!!!

az én fiam 22 hónapos, és reggel este még tápszert iszik. Majd mostanába fogunk szépen lassan áttérni a tejre, de még van pár dobozzal a tápszerből szóval szerintem még 1 hónapig ezt issza. :)

2011. jan. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A tápszer 3 éves korig ajánlott, adhatnál helyette tejet, de szerintem jobb a tápszer. 2 évesem is azt kap reggel-este. Fel se merül bennem, hogy rossz anya lennék :-)
2011. jan. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Pont hogy te vagy a jó anya,mert nem tehéntejet adsz neki!

Én amúgy is úgy tudom,hogy tápszert 2 éves korig simán lehet adni,legfeljebb próbálj meg lassan a junior tejitalra áttérni,igaz az is tápszer,csak gondolom nincs akkora tápértéke mint a tápszernek. Amúgy meg 3 éves korig jó,ha nem tehéntejet hanem babának való tejitalt iszik.

2011. jan. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
jaj nagyon köszönöm,megnyugtattatok:)ő iszik már tejet is,imádja,szüleimmel élünk,reggelizik a papával is meg utána a mamival is.persze csak a reggeli tápszer után:)
2011. jan. 31. 11:58
 7/12 anonim ***** válasza:

Szia!

A lányom 20 hónapos és reggel-este junior gyerekitalt iszik(mildibe),próbáltam neki 1 év után a tejet de inkább hagytam,mert kipattogzott tőle.Én úgy vagyok vele,hogy szerintem ez jobb nekik mint a bolti tej.De már gondolkodom rajta,hogy megpróbálom neki a kecsketejet.

2011. jan. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Imádom az ilyen kritikát. Miért lennél rosz anya? Van olyan kisgyerek aki nem is bírja a tehéntejet. Az a lényeg hogy az ilyen picinek még valamelyik (tápszer v. tej) mindenképp legyen. Az én lányomnál pont fordítva van. 1 éves kora óta a tápszert nem hajlandó meginni csak a tejet. Nyugi én is kaptam érte hideget és meleget...
2011. jan. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
én is 1éves kora óta mildibét adok neki.Néha megiszik fél pohár tejet,met imádja:)nincs tőle semmi baja.
2011. jan. 31. 14:05
 10/12 anonim ***** válasza:
Persze, hogy adhatsz neki! Nálunk kb. három évesen szokott le a tápszerről, addig kapta.
2011. jan. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!