Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van olyan erzesetek hogy...

Van olyan erzesetek hogy folyton az orvoshoz jartok a gyereketekkel?

Figyelt kérdés
ha picit kohog mindig vacilalok hogy vigyem vagy se.nem akarok minden pici dologgal dokihoz szaladgalni de ha nem viszem lehet akkor meg rosszabbat csinalok.
2011. jan. 20. 09:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nincs, a nagy 2 éves eddig 2 -szer volt lázas egyszer oltás után
2011. jan. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Van,az utobbi hónapokban hetente mentem a gyerekkekel,hol az egyik volt beteg,hol a másik.

Hála az égnek nem félnek a dokinénitől.Már be se kell mutatkoznom a telefonba,hangomról megismer mikor időpontot kérek.

2011. jan. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Egy kis köhögés miatt még nem viszem el a gyereket az orvoshoz.De ebben az időben "természetes",hogy többen köhögnek.De amikor szinte egész nap és egész éjjel köhög,akkor elviszem az orvoshoz,főleg ha az itthoni köhögéscsillapítás nem sikeres.
2011. jan. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem 2 gyerekem van, az egyik 3, a másik 1 éves. A kicsivel betegség miatt még sosem volta dokinál, a naggyal pedig eddig kb. 3-szor. Abból is az egyik bőrgyógyász volt melegkiütés miatt. Ha csak az orruk csorog, vagy egy picit köhögnek, én nem viszem őket orvoshoz. Lázasak pedig még nem voltak.
2011. jan. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%

Amíg nem kezdődött el az ovi egyszer volt beteg, mondjuk akkor nagyon,de ennyi, alig ismertük a gyerekorvost. Amióta ovi van sajnos már a hangomról megismer az orvos, meg a két gyerekemet látásból messziről is. Sajnos a kicsi korán kezdi az orvoshozjárást, mert mindent elkap a tesótól.

Pedig azt hittem, hogy mi leszünk azok akik végigjárjuk az ovit betegség nélkül, mert abszolút nem volt betegse, még ha beteggel volt egy fedéle alatt sem, sose óvtam, erre itt van, megismertük a gyerekorvosunkat.

Ha két napig köhög én viszem, számomra nem természetes ha köhögnek, mert egyébként nem szoktak, akkor tudom h betegek, inkább kétszer fölöslegesen nézze meg a doki mint egyszer ne és nagyobb baj legyen. Egy kis náthával nem rohanok, meg hőemelkedéssel sem, de köhögéssel már viszem 2 napon belül. Mert az mindig másfajta köhögés, másfajta szer kell rá.

2011. jan. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
1 évesen kezdtük a bölcsit, természetesen elkapott mindent azonnal, én meg rögtön vittem az orvoshoz és betartottam, hogy csak egészségesen vittem újra a bölcsibe (kemény volt, nagymamák segítettek). Akkor (kb 1 év után) azt mondták a bölcsiben, hallgassak rájuk, csak akkor fogjam otthon a gyereket, ha lázas, mert így soha nem erősödik meg az immunrendszere. Oké, így is tettünk, próba-szerencse. A következő évben ennek következményeként kétszer kellett antibiotikumot szednünk, annyira belement a betegségbe. Most visszatértem, hogy ha kicsit is beteg, nem megy, most is otthon van angyalom. Tegnap meg is kaptam anyósomtól, hogy ő már ma vitte volna a gyereket bölcsibe. Hát én meg nem, legyek inkább aggódó anyuka, de nem lesz még egyszer tüdőgyulladásunk. Szóval igazából én is tanácstalan vagyok...
2011. jan. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nincs. Csak akkor viszem ha lázas, hány, megy a pocija (de nem fogzástól), meg ha láthatóan nincs jól.
2011. jan. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
13.25 vagyok és ha nagyon csúnyán köhög, nehogy lerakódás legyen abból pedig tüdőgyuszi.
2011. jan. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Amíg jöttek a fogai,mindig náthás tünetei voltak.Párossával jöttek,kint van 16,tehát 8szor biztos voltunk orvosnál.1éves koráig havonta kellett menni,tehát az már 20 látogatás.De ott volt 15hónapos védőoltás,ez már 21.Ezután tüszösmandullagyulladást kapott,akkor is voltunk 1szer a kórház után.Fogzás nélkül 2szer volt még beteg.Ha jól számolom 24szer voltunk,a kislányom 22hónapos.Néha volt olyan érzésem,hogy mindig odajárunk.
2011. jan. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Igen, okt. óta 2 hetente járunk a dokihoz, az én hangomat is megismerik már :)

Nekünk csak azért kellemetlen, mert új a gyerekorvos és az első találkozásunk nagyon szerencsétlen volt és azóta tök lekezelő velem, mindig olyan rossz érzéssel megyek hozzá.

Szerencsére a gyerekek ezt nem érzik, így nem félnek tőle.

2011. jan. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!