Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi idős volt gyermeked,...

Mennyi idős volt gyermeked, amikor rácsos ágyról rendes ágyra váltottatok? Hogyan?

Figyelt kérdés

Az érdekelne,hogy ez hogyan történik?

Egyszerűen csak megveszem az új ágyat,és beteszem?


Nyilván,majd fogom látni,hogy mivel könnyíthetem meg a dolgát. Nem szeretném elkapkodni,de azt sem szeretném,ha későn jutnánk el erre a pontra...


2011. jan. 18. 15:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az unokahugom 3,5 éves volt mikor kapott egy emeletes ágyat a rácsos ágy helyett és imádja (felmászni rá és magasban aludni) és nagyon könnyen "átszoktatták".Igazából nem is kellett szoktatni:D Na remélem segítettem vmit.Sok sikert hozzá amúgy!:D<3
2011. jan. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
13 hónaposan tanult meg felmászni a rendes ágyra. Akkor kapott egy heverőt, azóta sokkal nyugodtabban alszik a fiam.
2011. jan. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Az én lányom 21 hónapos.

Azért kezdtem el gondolkodni a témán,mert tesót tervezünk,aki mostmár bármikor sikerülhet.


Egyrészt,terhesen nem lenne jó a "tizenkilós" lányomat átemelgetni a rácsokon.

Másrészt pedig a rácsos ágy lenne majd a babáé,és nem szeretném,ha akkor kapna új ágyat amikor jön már a tesó,mert félek,hogy úgy érezné a kistestvér "elvette" az ágyát.

2011. jan. 18. 15:35
 4/10 anonim ***** válasza:
20hónaposan kapott egy leesés gátlós ágyat.Mi elvittük a boltba és mondtuk neki,hogy válasszon.Tiszta boldog volt,persze mind kellett neki.:)Itthon azota is nagy kincsben van az ágya.Nem jelentett problémát átszoktatni.
2011. jan. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
18 volt, amikor kiugrott a rácsosból. Azonnal válltottunk leesésgátlós kiságyra.
2011. jan. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nálunk már két gyerek költözött ki kistesó miatt a rácsosból. Az első csajszink kb 1,5 éves volt, mikor megkapta saját kiságyát. (Ha nem jön a hugi is biztos sor került volna rá, mert már ki-be mászkált a régiből, nem volt túl biztonságos számunkra.) Simán megszokta, sőt, határtalanul boldog volt. A második meg ugye utánozta a nővérét, így itt se volt semmi bökkenő. Mindkét esetben apával együtt szerelték össze az ágyakat, ez megint csak egy jó pontnak számított...
2011. jan. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2 éves volt és a Télapó hozta. Nem volt gond a szoktatással.
2011. jan. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Lányomnak 4 hós korában rendeztük be a szobáját, akkor már bent volt a nagyágy is, mert garnitúrában vettük. Azon szopizott éjjel. 15 hós volt, mikor már nem nagyon aludt a kiságyban, gondoltam átteszem, hátha jó lesz. És jó volt. Azóta ott alszik. (rendes 90*120-as felnőtt ágy) . Apám egy régi kiságy rácsából csinált rá leesésgátlót, és szuper.

Kislányom nem tudom mikor fogom átteni, majd ha lesz pénzünk másik ágyra... Most még csak 10 hós.

2011. jan. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jó gondolod, mielőbb tedd át. Soha ne említsd, hogy elveszed tőle, hogy a kicsié legyen. Előbb kapjon nagyágyat, szoktasd oda-meglátod, hogy fogtok haladni vele, addig is mondogasd, hogy lesz másik ágya, ha gondolod menjetek együtt boltba, válasszon ő, vagy legalábbis huzatot. Csak utána mondd neki, ha már ott alszik, hogy a másik a kicsié lesz-de ezt is akkor mondanám csak, amikor már biztos, hogy lesz baba.
2011. jan. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

2éves voalt, egyik este még a rácsosban aludt, másnap szétszedtük, átvittük a babaszobába a tesó érekezése miatt, és összeraktuk az új ágyat, este ottaludt.... én mellette a földön, tiszta ideg voltam, hogy leesik, vagy megilyed ha felébred, 7hós terhesen... (apa mondta, hogy tiszta ... vagyok, meg hogy menjek aludni az ágyba, nem látom, hogy alszik a gyerek-de nagyon féltettem. :-))

:-) Ő meg aludt mint a bunda. Azóta is, észre sem vette, hogy kicseréltük az ágyat szerintem. :-)

Bár hozzáteszem, ő mindig is nagyon jó alvó volt.

2011. jan. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!