Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hova tűnik a karácsonyfa?

Hova tűnik a karácsonyfa?

Figyelt kérdés
Lassan kétéves gyermekemet a karácsonyfa teljesen "elvarázsolta", minden este gyönyörködött benne, reggel pedig első dolga volt, hogy ki a nappaliba és mondta, hogy szép fa. Hétvégén már annyira potyogott, hogy kénytelen voltam leszedni, vagyis amíg mi a mamánál voltunk a férjem eltűntette. Aztán hazaérve nem is annyira kétségbeesést, de érdeklődést láttam a kicsi szemében, hogy hová tűnt a fa. Mondtuk, hogy a Jézuska elvitte, de majd hoz másikat. Ma este is újra "hiányolta", tolta félre a fotelt, hogy majd oda tegye a karácsonyfát. Édes, de a szívem szakad meg a kicsi csillogó szemei láttán... Nálatok hogy "tűnik" el a karácsonyfa és milyen volt a fogadtatása?
2011. jan. 17. 22:51
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Az angyalok elviszik. Simán elfogadta. Sőt egy perc múlva hozta a Jézuska ajándékát a traktort, hogy ezt itt hagyták az angyalok, simán azt is odaadta volna a szentem :)
2011. jan. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!