Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Másfél-két év körüli gyereked...

Másfél-két év körüli gyereked milyen itatópohárból iszik?

Figyelt kérdés

Az én kislányom 20 hónapos. Már hónapok óta az van, hogy az étkezéseknél, az asztalnál rendes műanyag pohárból iszik. A kis polcára viszont ki van téve az itatópohara, ami Canpol Lovi 360, ilyen:


[link]


Most vettem észre, hogy az itatópohara szilikon-gumija bepenészedett egy helyen, pedig naponta mosom. :( Kifőztem, de így eldeformálódott, a penészfolt pedig megmaradt. Gyakorlatilag használhatatlan, pedig drágán vettem fél éve, cserealkatrészt nem lehet kapni hozzá. :(


A kérdés az, hogy mit használjak helyette? Valami olyan pohár kellene, amiből nem önti magára a vizet, könnyen szívható, és ha megyünk valahová, fel tudom pakolni, nem ömlik ki.

Ajánlanátok ilyent? Köszi.


2011. jan. 17. 18:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Heti 1 kubut veszek, azt megissza vasárnap, és utánna a héten abból kap vizet szörpöt, majd kidobom 1 hét után, mert büdös lesz penészes.
2011. jan. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

otthoni: IKEA-s csóröspohár ( [link]

elmenős-utcai: [link]

ilyesmi, csak más mintájú


van otthonra egy sima műanyag pohara is

2011. jan. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Dm-ben vettem elmenősnek sajátmárkás itatópoharat(csöpögésmentes,1000 ft körül volt).Vagy kubu-s palack,csőrös ásványvizes flakon.

Itthon pohárból iszik.

20 hónapos kislányom van.

2011. jan. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Végig fogok nézni mindent, amit ajánlottatok, valami majd csak beválik nekünk is. :)
2011. jan. 17. 22:16
 5/7 anonim ***** válasza:
eddig kubus üvegből ivott,de abba hamar beleposhadt a tea.most a lidlben vettünk 109ftért sportkupakos üdítőt,nem is olyan édes,mint a kubu és ebbe belefér az üvegmosó is,meg nem büdösödik bele az innivaló.próbáld ki előszőr ezket az olcsóbbakat és utána vegyél több ezerért vmi csoda itatót.
2011. jan. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi az ötletet. :)
2011. jan. 18. 18:30
 7/7 anonim ***** válasza:
Avent
2011. jan. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!