Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Popsitörlőt mikor cseréled le...

Popsitörlőt mikor cseréled le a wc papírra?

Figyelt kérdés
Hány évesen jön el a popsitörlő helyett a wc papír ideje? Az oviban már toalettpapírt használnak, de itthon még popsitörlőzök a 4 évesemmel. Lehet, hogy már nem kellene?
2011. jan. 17. 05:49
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
Én előbb WC papírral töröltem ki a fiam fenekét, utána popsitörlővel. Nem baj, ha megszokja ezt a hygéniát, hogy tudja, felnőtt korában meg kell mosnia a fenekét kakilás után.
2011. jan. 17. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
35%
Az én fiam 7 éves, ő törli ki a popsiját wc papírral, de ha nagyon kakis, akkor kér popsitörlőt.
2011. jan. 17. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%
A kisfiam 4,5 éves ,előbb wc papírral,majd törlőkendővel végezzük a tisztálkodást a "nagydolog" után.
2011. jan. 17. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
11%
így csinálom, mint a többiek, 3 éves a fiam. De miért "kell" megmosni a fenekét? ezt nem értem.
2011. jan. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én ma is nedves törlőt használok, szóval kb. semikor...

Férjem bidét. Sajnos ez a higiénia, hogy nem is értik, miért mossák meg az emberek...

2011. jan. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igazából én sem szeretném lecserélni, de már vagy ötvenedszer kapom meg anyukámtól az "ilyen gazdagok vagytok, hogy nem jó nektek a wc papír?" dumát.


Meg persze belegondoltam, hogy tizenéve még csak nem is létezett nedves törlőkendő és mégis tiszta volt a gyerekek feneke, úgyhogy lehet, hogy igaza van és a törlőkendő sznobizmus???


Utolsó válaszolónak:

Bevallom, hogy én bidét még csak katalógusban láttam. Még csak vendégségben sem voltam olyan helyen ahol lett volna. A fenékmosás is inkább csak a menstruációs időszakra jellemző mifelénk.

2011. jan. 17. 10:27
 7/7 anonim ***** válasza:
ha már szobatiszta lesz. Bölcsiben is már WC papír van a szobatiszta gyerekeknek. Nem is tudom melyik válaszoló írta, hogy szokja meg a gyerek, hogy kaki után feneket mosunk. Nálunk ez nem szokás. Pl ha dolgozni vagy, ott nehezen tudnád megoldani.Vagy ha suliba lesz a gyerek, oviban, ott nem mosogatják neki. Na de nem akartam kötözködni vele, ki így ki úgy csinálja.
2011. jan. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!